Stolní tenis ve Zlínském kraji

Krajské kolo ve stolním tenise se opět vydařilo. Mezi pravidelné podzimní sportovní soutěže patří již řadu let přebory školních týmů ve stolním tenise.

I v letošním roce přivítala tělocvična základní školy U Pálenice v Kunovicích vítěze okresních kol Zlínského kraje ve třech kategoriích: starší žactvo a společné týmy základních a středních škol (15 -18 let) soutěžili 21. října o postup do republikového finále, dorostenecká kategorie hrála o titul přeborníka regionu. Pořadatelský tým v čele s Mgr. Jiřinou Gogolovou zajistil pro hráčky a hráče ve dvou tělocvičnách kvalitní hrací podmínky a na řadě stolů byly k vidění velmi pěkné sportovní výkony. Právo postupu si vybojovaly čtyři týmy, nicméně poděkování za hru fair play patří všem sportovcům. Vítězům patří gratulace k jejich úspěchu a přání co nejúspěšnější reprezentace našeho kraje v Jindřichově Hradci 18. a 19. listopadu při celostátním kole. Průběh soutěží finančně podpořil kromě AŠSK ČR také Zlínský kraj.

Na prvních místech v jednotlivých kategoriích se umístily ZŠ Valašská Polanka, ZŠ Slovenská Zlín, SPŠ Zlín, Gymnázium a JŠ Zlín a SŠPHZ Uherské Hradiště.