Distribuce pomůcek pokračuje


Distribuce pomůcek pokračuje

Distribuce pomůcek pokračuje

Sportovní a technické pomůcky i oblečení byly předány už i v Olomouckém kraji, kde se o distribuci stará krajský garant projektu Sportuj ve škole a předseda Krajské rady AŠSK ČR Olomouckého kraje, RNDr. Štěpán Roch.

Z osobních setkání získáváme zpětnou vazbu, která je pro nás důkazem, že projekt Sportuj ve škole a činnost AŠSK ČR přispívá ke zkvalitnění sportovních aktivit na školách napříč Českou republikou. Obzvláště pak na školách, kde celkový počet dětí jen stěží dosahuje čísla 20. Takovou školou je například Základní škola Bratrušov. Malá vesnická škola, bez tělocvičny a pořádného hřiště, kde se ale snaží, jak to jen jde, vést děti ke sportu a trávení volného času venku při pohybových aktivitách. Děti ze Základní školy Bratrušov se nemohou účastnit vypisovaných soutěží družstev, neboť celkový počet dětí ve škole je 17 (6 - 11 let). Děti jsou ale moc šikovné (hlavně běžci) a díky projektu Sportuj ve škole budou možnosti sportovních aktivit trochu širší.

RNDr. Štěpán Roch připojuje k významu budování sportovních návyků komentář:

"Pokud se podaří vytvořit u dětí návyk a potřebu pohybu a získat je pro sportování, pak jste pro další zdravý fyzický a psychický vývoj dětí položili ty nejlepší základy. Budou Vám za to jednou vděční a budou na vás v dobrém vzpomínat. Za AŠSK ČR jsem rád, že jsme naší činností a snahou tomu také přispěli."

 

Foto: RNDr. Štěpán Roch 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací