Distribuce SVŠ: Moravskoslezský kraj


Distribuce SVŠ: Moravskoslezský kraj

Distribuce SVŠ: Moravskoslezský kraj

I v Moravskoslezském kraji už rozvážíme pomůcky pro lekce Sportuj ve škole a sady oblečení Sportisimo pro lektory projektu.

Průběh distribuce popsala garantka Sportuj ve škole pro Moravskoslezský kraj Jana Gellnerová: "Při návštěvách škol vnímám upřímnou radost a srdečné poděkování za sportovní pomůcky a vybavení pro lektory."

 

Dle vyjádření lektorů jsou pomůcky velmi přínosné pro 1. stupeň ZŠ. Všichni se těší na zahájení činnosti pohybových aktivit a sportování s dětmi v rámci Sportuj ve škole.

Základní škola Orlová-Lutyně Mládí 726 je v projektu Sportuj ve škole zapojena již několikátým rokem. "Každý rok se těšíme velkého zájmu dětí o tuto pohybovou aktivitu. Cvičí u nás tři lektoři. V letních měsících jsme se také účastnili projektu Vzdělávací dny. Za příležitosti dlouhodobé spolupráce jsme nadšeni z dodaného materiálního zabezpečení. Lektorky jsou velmi nadšené ze sjednoceného dresu, který tento projekt reprezentuje. Děkujeme a těšíme se z další úspěšné spolupráce," vzkazuje Bc. Gabriela Poláchová.

Foto: Jana Gellnerová


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací