I Praha se vydala do bojů o Brazílii


I Praha se vydala do bojů o Brazílii

I Praha se vydala do bojů o Brazílii

V úterý, 5. listopadu, se v Praze na Žižkově sešlo 6 družstev, aby se utkala o postup na republikové finále ISF WSC ve volejbalu kategorie VI. B. To proběhne ve dnech 9.-10. 12. v Brně.

Vítěz republikového finále ISF WSC se kvalifikuje na mistrovství světa středních škol (ISF World Schools Championship) v Brazílii, což byla pro všechny studenty velká motivace.

Chlapci sehráli jen jedno utkání, v němž si postup vybojovalo Gymnázium Litoměřická z Prahy 9.

Dívky tak jednoduchou cestu neměly. Bojovaly jako lvice ve čtyřčlenné skupině, každý s každým. Ukázalo se, že hned první utkání bylo předčasným finále. Dívky Gymnázia Litoměřická po velkém boji zvítězily nad dívkami z Gymnázia Špitálská a tato dvě družstva ve stejném pořadí obsadila 1. a 2. místo, protože všechna další utkání vyhrála.

Velké emoce a výborné výkony přineslo i poslední utkání o 3. místo. Za bouřlivého povzbuzování chlapců z Gymnázia Na Pražačce jejich dívky slavily vítězství, když ve třísetové bitvě zdolaly SOŠ pro administrativu EU, Lipí.

Turnaj se velmi líbil a vítězové už se těší do Brna.

Tabulka celkového pořadí zde.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací