Informace k hlášenkám a členským příspěvkům


Informace k hlášenkám a členským příspěvkům

Informace k hlášenkám a členským příspěvkům

 

 

 

 

 

 

Výkonný výbor AŠSK ČR v souvislosti s vývojem aktuální situace rozhodl:

  • o odložení termínu odeslání vyplněné elektronické hlášenky - termín odeslání hlášenky prodlužujeme do 31. května 2021. Pevně věříme, že v té době bude již epidemická situace v ČR významně lepší a že bude možné navázat na Vaši předchozí sportovní činnost v rámci školního sportovního klubu AŠSK ČR. Velmi si vážíme Vaší aktivity, díky které pomáháte bavit děti a mládež pohybem.
  • o výběru členských příspěvků takto - roční členský příspěvek schvaluje Shromáždění delegátů (SD), které z důvodu přijatých vládních opatření v roce 2020 doposud neproběhlo. Současný návrh Výkonného výboru na výši příspěvku 20,- Kč/osobu pro rok 2021 je totožný s platnou částkou pro rok 2020. Po schválení částky na Shromáždění delegátů budete ohledně platby kontaktováni centrálou a příslušnou Okresní radou AŠSK.

Členské příspěvky budou stejně jako v minulých letech po odeslání na centrální účet ve 100% výši vráceny z ústředí zpět na účty Okresních rad.

Evidence členské základny pro rok 2021

V elektronické hlášence najdete zadaný seznam členů Vašeho ŠSK z minulého roku - pro rok 2021 nebyli tito členové zaregistrováni automaticky, a proto je nutné tento seznam aktualizovat dle tohoto postupu:

  1. opravíte chybně zadané údaje;
  2. vymažete ze seznamu členy, kteří již školu opustili nebo nebudou členy ŠSK v roce 2021;
  3. doplníte do seznamu nové členy: po uložení do seznamu budou automaticky registrováni pro rok 2021.
  4. vyberete osoby, které budou členy Vašeho ŠSK v roce 2021 a potvrdíte jejich seznam tlačítkem "registrovat".

Elektronickou hlášenku vyplníte ZDE.

Vyplnění hlášenky sestává z výše uvedených kroků a hlášenka je odeslána teprve po kliknutí na tlačítko "odeslat hlášenku" v posledním kroku.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací