ISF WSC Football: Výborný vstup do turnaje!


ISF WSC Football: Výborný vstup do turnaje!

ISF WSC Football: Výborný vstup do turnaje!

Prvním hracím dnem se rozeběhlo fotbalové mistrovství světa středních škol v srbském Bělehradu.

Na dívčí družstvo ze SOŠ a Gymnázia Staré Město čekal od 15 hodin výběr Chorvatska. České reprezentantky vstoupily do turnaje snově, když soupeřky nepustily přes půlící čáru a zvítězily vysoko 14:0. První hattrick obstarala pro české barvy Sára Illéšová. 

Na český chlapecký výběr narazilo o hodinu později mužstvo z Maďarska. Od první minuty se tým trenéra Filipa Soukupa prezentoval vysokým presinkem, který technicky slušně připraveným soupeřům neseděl. Již v prvních deseti minutách si naši vypracovali několik velmi dobrých příležitostí. Po jedné z nich se prosadil střelou zpoza vápna Mattia Mainolfi a vsítil tak premiérovou branku reprezentačního výběru na turnaji.

Ve druhém poločasu se našim podařilo vstřelit ještě další branky zásluhou Filipa Matouška a Viktora Freisingera. Po herně velmi dobrém výkonu si tak chlapci připsali první výhru v turnaji výsledkem 3:0.

Večer proběhl zahajovací ceremoniál a regenerace družstev před zítřejším dnem. Chlapce čekají hned dva zápasy - nastoupí proti výběru Řecka a Německa. Děvčata pak čeká atraktivní souboj s Brazílií.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací