Jsme připraveni převzít projekt Hodina pohybu navíc


Jsme připraveni převzít projekt Hodina pohybu navíc

Jsme připraveni převzít projekt Hodina pohybu navíc

Pod hlavičkou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy probíhalo dva roky pokusné ověřování projektu s názvem Hodina pohybu navíc. Během druhého ročníku se do něj zapojilo na patnáct tisíc žáků z 350 škol celé České republiky. Nyní jsme připraveni převzít tento projekt, který rozhýbává děti ve školních družinách, pod své vedení. Asociace pouze očekává pověření Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a následné přidělení dotace pro realizaci tohoto projektu.

Pokud bude projekt v kompetenci AŠSK, přihlašování škol bude probíhat následujícím způsobem:

1. Škola je stávajícím členem AŠSK

Škola vyplní přihlášku do projektu Hodina pohybu navíc a zašle ji dle předem stanoveného termínu na e-mailovou adresu leos.bim@jergym.cz, nebo poštou na adresu AŠSK ČR, z.s., Leoš Bím, José Martího 31, 162 00, Praha 6 - Veleslavín.

2. Škola není členem AŠSK

Škola se stane členem AŠSK a následně vyplní přihlášku do projektu Hodina pohybu navíc. Podrobný postup, jak se stát členem AŠSK, naleznete zde. Upozorňujeme, že dle Občanského zákoníku se každý příjemce státní dotace musí podílet na financování spolku, jehož je členem. Z tohoto důvodu jsou nastaveny v AŠSK členské příspěvky ve výši 20 Kč/člen/rok.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na zástupce generálního sekretáře Tomáše Koláře, tel: 606 657 022, e-mail: tomaskolar73@gmail.com.

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací