Kapacita pro Vzdělávací dny AŠSK byla navýšena


Kapacita pro Vzdělávací dny AŠSK byla navýšena

Kapacita pro Vzdělávací dny AŠSK byla navýšena

Dobrá zpráva pro všechny zájemce o realizaci Vzdělávacích dní AŠSK: Navyšujeme kapacitu zapojených organizací! Pokud máte zájem zapojit se do nového prázdninového programu AŠSK, čtěte dál.

Projekt s názvem Vzdělávací dny AŠSK vzniká ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy za účelem zmírnění dopadů na vzdělávání dětí v souvislosti s uzavřením škol z důvodu pandemie koronaviru COVID-19. Program bude zaměřený na naučně-populární vzdělávání a má podpořit úspěšný nástup žáků do nového školního roku a usnadnit zahájení výuky v září 2020.

PRAVIDLA PRO REALIZACI PROJEKTU

 

Každý den musí proběhnout 4 hodiny vzdělávacích aktivit a 4 hodiny volnočasových aktivit, z nichž minimálně 2 musí být aktivity pohybové. 

DOPOLEDNÍ VZDĚLÁVACÍ ČÁST

Vzdělávání by nemělo probíhat klasickou školní formou, mělo by být koncipováno "badatelsky" s využitím mezipředmětových vztahů a přesahů včetně použití např. pracovních listů. Zároveň jsou možné návštěvy jiných subjektů (muzea, technoparky, ZOO, planetárium aj.), náklady budou hrazeny v rámci projektu (vstupné, doprava).

ODPOLEDNÍ ČÁST VĚNOVANÁ VOLNOČASOVÝM AKTIVITÁM

Odpolední program by měl být zaměřen především na sportovní a další zájmové aktivity dle možností dané školy, např. výtvarný kroužek a jiné tvořivé činnosti, rozvoj sportovní zdatnosti apod. V rámci volnočasových aktivit lze realizovat rovněž návštěvy jiných prostor (např. bazén, jiná sportoviště, která nemá škola k dispozici apod.), kdy náklady budou hrazeny v rámci projektu (vstupné, doprava).

 

Přihlášení
Registrace

 

Odpovědi na často kladené dotazy a další informace najdete v sekci Projekty - Vzdělávací dny.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací