Komuniké VV AŠSK k soutěži Středoškolský atletický pohár


Komuniké VV AŠSK k soutěži Středoškolský atletický pohár

Komuniké VV AŠSK k soutěži Středoškolský atletický pohár

Na základě dopisu náměstka pro řízení sekce vzdělávání, sportu a mládeže MŠMT PhDr. Karla Kováře Ph.D. ze dne 18.8.2020 a dále ze dne 26.8.2020 informovala AŠSK pobočné spolky ve své působnosti v ČR (14 Krajských rad, 84 Okresních rad), zabývající se organizací sportovních soutěží a s nimi souvisejícími činnostmi, že Asociace nebude v souladu s výše zmíněným dopisem organizovat do konce roku 2020 žádné sportovní soutěže a bude respektovat doporučení Ministerstva zdravotnictví a MŠMT pro tuto oblast včetně případného návratu do běžného stavu.

 

Telefonická informace předsedy Českého atletického svazu Libora Varhaníka ze dne 26.8.2020, týkající se rozhodnutí ČAS uspořádat na podzim 2020 soutěž Středoškolský atletický pohár, je plně v kompetenci ČAS.

Výkonný výbor AŠSK opětovně potvrzuje své rozhodnutí, týkající se školního prostředí: Asociace nebude na podzim roku 2020 pořádat sportovní soutěže a bude postupovat v souladu s doporučeními MZ a MŠMT.

 

Jsme připraveni i nadále podporovat sportovní a pohybovou činnost všech dětí ve školách i v době mimoškolní jako jednu z cest pro budování zdravého životního stylu. Vedení AŠSK deklaruje okamžitou připravenost pokračovat v organizaci sportovních akcí ve spolupráci s MŠMT,  všemi příslušnými institucemi a partnery.

 

Oficiální dopis k aktuální situaci, který obdrželi zástupci samospráv, naleznete ZDE

Úvodní fotografie: www.stredoskolskypohar.cz 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací