Koronavirus a mezinárodní soutěže ISF


Koronavirus a mezinárodní soutěže ISF

Koronavirus a mezinárodní soutěže ISF

S ohledem na aktuální zdravotní situaci, ovlivněnou koronavirem, sdílíme články, které obsahují doporučení pro školy a které informují o důležitých opatřeních. Zároveň, vzhledem k plánovaným zahraničním výjezdům na mistrovství světa škol, intenzivně jednáme o dalším postupu s vedením Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. 

 

 

Doporučení pro školy ke koronaviru

Koronavirus Covid-19 a mezinárodní programy - aktuální doporučení, 4. 3. 2020

Mezinárodní soutěže ISF 

Dnes, 6. 3. 2020, jsme obdrželi od představitelů International School Sport Federation (ISF) oficiální zprávu o zrušení ISF WSC Basketball 3x3, které se mělo konat v termínu 18.-24. 4. 2020 v indickém Raipuru a na které se připravovali také reprezentanti České republiky (Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava a Gymnázium Strakonice). V nadcházejících týdnech budou organizátoři projednávat možné přesunutí akce na jiný termín.

ISF také uveřejnila oficiální vyjádření, ve kterém informuje o dalším postupu při zbývajících soutěžích v roce 2020. Prioritou ISF je bezpečnost zúčastněné mládeže na všech akcích. S každým pořadatelem plánovaných mistrovství bude ISF individuálně projednávat bezpečnostní opatření v dané zemi. Ve spolupráci s příslušnými národními a mezinárodními organizacemi (WHO, IOC, GAISF,…) bude ISF aktivně vyhledávat informace, analyzující opatření přijatá zúčastněnými zeměmi, s cílem zajistit co možná nejvyšší informovanost a bezpečí všech účastníků akcí ISF.

Partnerem mezinárodních výjezdů je Sportisimo.

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací