Krajské kolo ve stolním tenise v Želechovicích


Krajské kolo ve stolním tenise v Želechovicích

Krajské kolo ve stolním tenise v Želechovicích

Krajské kolo ve stolním tenise v Želechovicích

Mezi tzv. malé, ale velmi populární sporty patří ve Zlínském kraji i stolní tenis - hraje se na školách v rámci školní i mimoškolní výchovy a zástupci našeho regionu v něm dosahují výborných výsledků. Po mnoha letech došlo ke změně hracího místa - kunovickou ZŠ U Pálenice vystřídala pro další ročníky ZŠ Želechovice nad Dřevnicí, která s novým pořadatelským týmem připravila letošní krajské kolo opět na skvělé úrovni. Do Želechovic se sjeli vítězové okresních kol z celého zlínského regionu a ve dvou kategoriích (starší žactvo, dorost) soutěžili nejen o vítěznou příčku, nýbrž dorostenecká kategorie se praly rovněž o postup do republikového finále a právo reprezentovat v něm náš kraj. Jak vše dopadlo - ukazují celkové výsledky, které na zlaté stupně vítězů vyslaly ty nejlepší týmy; poděkování za předvedené výkony však patří i těm nevítězným týmům: všichni naplnili dnes tolik platné Coubertenovské olympijské heslo - není důležité zvítězit, ale zúčastnit se ?                          

Za realizaci akce je potřeba poděkovat pořadatelům v čele s Petrem Bažantem, za finanční podporu děkuji Zlínskému kraji a Asociaci školních sportovních klubů ČR prost. Krajské rady AŠSK ČR Zlínského kraje. Vítězům patří gratulace a přejme našim reprezentantům co nejvíce štěstí a sportovního umu při celostátním finále v Holicích (21. - 22. 11.2016)!

 

Výsledky:      

 1. kategorie:

dívky  

 1. Masarykovo gymnázium Vsetín
 2. ZŠ a MŠ Kašava
 3. ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí

hoši    

 1. ZŠ Komenského II Zlín
 2. ZŠ a ZUŠ Dolní Němčí
 3. ZŠ Bratrství Čechů a Slováků Bystřice p.H.

                       

 1. kategorie

dívky  

 1. Gymnázium a JŠ s právem státní jazykové zkoušky Zlín
 2. Masarykovo gymnázium Vsetín

hoši    

 1. Gymnázium Uherské Hradiště
 2. Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
 3. VPŠ a SPŠ MV Holešov

 

 

Mgr. Svatava Ságnerová

Krajská rada AŠSK ČR Zlínského kraje


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2018 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací