Letní kemp na ZŠ Postoloprty = smysluplné trávení volného času


Letní kemp na ZŠ Postoloprty = smysluplné trávení volného času

Letní kemp na ZŠ Postoloprty = smysluplné trávení volného času

Během týdne jsme se snažili zábavnou i poučnou formou připravit žáky na režim, který jim brzy nastane. Program byl pestrý a každý den se činnosti střídaly. Děti kempy zhodnotily jako vydařený a zábavný. Spousta z nich si našla nové kamarády - právě na spolupráci, toleranci a práci v různých skupinách byl kemp cílen.

V průběhu kempu jsme se zvládli zaměřit na všechny předměty. Důraz jsme kladli na čtenářskou a finanční gramotnost, matematiku, ale také jsme přidali dopravku, výtvarné činnosti a další aktivity podporující jemnou motoriku. Psali jsme dopisy, pohledy, vyplňovali složenky a podací lístky. A v neposlední řadě jsme sportovali - hráli golf, běhali, skákali, závodili na dračích lodích, jezdili na kolech. S významnými sportovci či trenéry jsme absolvovali tréninkovou jednotku (basketbal a házená). Kemp je výborným začátkem nového školního roku.

Děkujeme za možnost uspořádat jej. Nadšení, elán doplněný zábavou = to byl náš kemp = smysluplné trávení volného času.

Markéta Polcarová, asistent pedagoga
Mgr. Monika Schubertová, pedagog


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací