Letní kempy na ZŠ Oldřiš se 100% docházkou a 100% nadšením


Letní kempy na ZŠ Oldřiš se 100% docházkou a 100% nadšením

Letní kempy na ZŠ Oldřiš se 100% docházkou a 100% nadšením

O Letním kempu, který na Základní škole Oldřiš proběhl v termínu od 12. do 19. července, vypráví vychovatelka tamní školní družiny Mgr. Monika Ječmínková.

Průběh Letního kempu byl zdařilý, děti si odnesly nejen řadu nových poznatků, ale také procvičily učivo různých oblastí a byly téměř celé dny na čerstvém vzduchu. Velmi důležitá byla i sociální interakce mezi věkově různorodou skupinou dětí - děti se učily fungovat v režimu různých rolí ve skupině. V neposlední řadě silný emocionální zážitek přinesl dětem i vedoucím uspokojení z plodně stráveného času. Dokladem je i to, že všechny děti měly stoprocentní docházku a dodatečně měly zájem se zapojit i další děti (což bohužel nebylo možné).

Letní vzdělávací kempy měly jistě svůj význam při začleňování dětí do společnosti vrstevníků a pro rozvoj vědomostí, dovedností a návyků hravou formou.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací