McDonald´s Cup je tu pro každého. Přihlašování do turnaje stále otevřeno!


McDonald´s Cup je tu pro každého. Přihlašování do turnaje stále otevřeno!

McDonald´s Cup je tu pro každého. Přihlašování do turnaje stále otevřeno!

McDonald’s Cup je tu pro každého, kdo si rád zakope a dělá mu radost už jen to, že si zasportuje s kamarády. Tak se neváhejte přihlásit už do jeho 23. ročníku!

Příklad, jakým by se ostatní školy mohly inspirovat, je ZŠ Chlumčany v plzeňském kraji. Poté, co děti opustí lavice a zapomenou na učebnice, mohou soutěžit v atletice, florbalu, volejbalu nebo třeba v plavání. No a McDonald’s Cup? Toho se škola účastní pravidelně od první sezóny.

Zní to, jako kdyby chlumčanská základka patřila mezi školami ve fotbale ke špičce, že? Vězte však, že největším úspěchem je triumf v okresním kole před deseti lety. Kluci a holky zkrátka hrají fotbal proto, že je baví. Bez ohledu na to, jestli vyhrají, nebo ne.

Registrace do 23. ročníku McDonald´s Cupu jsou v plném proudu. Do největšího fotbalového turnaje mladších žáků se může přihlásit každá základní škola. Tak neváhejte, nikdo nemusí mít obavy, že mezi konkurencí neuspěje - o výsledek jde totiž až v poslední řadě.

 

Zdroj: www.mcdonaldscup.cz


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací