Mistrovství světa škol v Praze


Mistrovství světa škol v Praze

Mistrovství světa škol v Praze

Průběh mistrovství světa ve fotbale

Turnaj ukončil boje v základních kolech, dnes je volný den, zítra se pokračuje dalšími postupovými koly, celé mistrovství vyvrcholí v neděli.  Zprávy, videa a výsledky sledujte na http://www.isf-football2017.org/ a na facebooku.

Podívejte se také na oficiální youtube kanál, kde najdete mnoho zajímavých videí: 1url.cz/ptjOv

 

Na hřištích po celé Praze od včerejšího dopoledne probíhá Mistrovství světa škol v kopané. Mistrovství se samozřejmě účastní i vítězové kvalifikace z České Republiky - děvčata ze Sportovního gymnázia Pardubice a chlapci z SPŠ a VOŠ Brno.

Děvčata bohužel ze tří zápasů nevyhrála jediný, ale chlapcům se zatím daří. Po včerejší jasné výhře nad Maďarskem 4:0 dnes remizovali s Brazilci 2:2 a v dalším utkání prohráli s Rakouskem 1:2. O jejich postupu tak rozhodne zítřejší den, kdy se nedjříve utkají od 10:00 v derby se Slovenskem a poté od 14:30 se Srbskem na hřišti Radotína. Pokud oba dva zápasy vyhrají, postup do play-off by je neměl minout. 

Děvčatům přejme, aby se zítra konečně dočkaly výhry a chlapcům, aby zítra do postupili do play- off- Držte palce, nebo se přijďte podívat osobně!

Oficiální stránky s výsledky, rozpisy a novinkami: http://www.isf-football2017.org/

 

 

Sportovní liga ZŠ
Sportuj ve škole
McDonald's Cup
Centra sportu AŠSK
Středoškolský atletický pohár
ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP VOLLEYBALL 2018
Pohár Josefa Masopusta
Časopis DO TOHO!
Česko se hýbe

Aktuální časopis DO TOHO!

Číslo 4/2017

č. 4/2017

PDF | eBook


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2016 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Starý web

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací