Mistrovství světa škol v Praze


Mistrovství světa škol v Praze

Mistrovství světa škol v Praze

Průběh mistrovství světa ve fotbale

Turnaj ukončil boje v základních kolech, dnes je volný den, zítra se pokračuje dalšími postupovými koly, celé mistrovství vyvrcholí v neděli.  Zprávy, videa a výsledky sledujte na http://www.isf-football2017.org/ a na facebooku.

Podívejte se také na oficiální youtube kanál, kde najdete mnoho zajímavých videí: 1url.cz/ptjOv

 

Na hřištích po celé Praze od včerejšího dopoledne probíhá Mistrovství světa škol v kopané. Mistrovství se samozřejmě účastní i vítězové kvalifikace z České Republiky - děvčata ze Sportovního gymnázia Pardubice a chlapci z SPŠ a VOŠ Brno.

Děvčata bohužel ze tří zápasů nevyhrála jediný, ale chlapcům se zatím daří. Po včerejší jasné výhře nad Maďarskem 4:0 dnes remizovali s Brazilci 2:2 a v dalším utkání prohráli s Rakouskem 1:2. O jejich postupu tak rozhodne zítřejší den, kdy se nedjříve utkají od 10:00 v derby se Slovenskem a poté od 14:30 se Srbskem na hřišti Radotína. Pokud oba dva zápasy vyhrají, postup do play-off by je neměl minout. 

Děvčatům přejme, aby se zítra konečně dočkaly výhry a chlapcům, aby zítra do postupili do play- off- Držte palce, nebo se přijďte podívat osobně!

Oficiální stránky s výsledky, rozpisy a novinkami: http://www.isf-football2017.org/

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2018 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací