Nejúspěšnější sportující školy na brněnské Radnici


Nejúspěšnější sportující školy na brněnské Radnici

Nejúspěšnější sportující školy na brněnské Radnici

AŠSK bude v příštím roce slavit 25. výročí. My v Brně oslavíme 15. výročí setkávání nejlepších sportujících škol se zástupci města Brna. Po celý školní rok sledujeme účast a umístění jednotlivých škol v okresních, krajských a republikových soutěžích.

V letošním roce se mladí sportovci společně se svými vyučujícími setkali 4. října s radním pro školství, mládež a tělovýchovu, Mgr. Jaroslavem Suchým.

Na Novou radnici byli pozváni chlapci a děvčata z těchto gymnázií: Gymnázia Matyáše Lercha, Gymnáziatř. Kpt. Jaroše a Gymnázia Křenová. Ze základních škol přišli zástupci chlapců ze ZŠ Arménská, Sirotkova a Milénova a děvčata ze ZŠ Vejrostova, Arménská a Kotlářská.

Pan radní, jako bývalý aktivní sportovec (krasobruslař), si měl s nadějnými sportovci o čem povídat. Všichni přítomní si odnesli drobné upomínkové dárky od MMB, trička s logem AŠSK a poukaz na nákup sportovního materiálu pro ŠSK.

Milé setkání bylo ukončeno prohlídkou historických místností brněnské Nové radnice.

Sportovní liga ZŠ
Sportuj ve škole
McDonald's Cup
Centra sportu AŠSK
Středoškolský atletický pohár
ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP VOLLEYBALL 2018
Pohár Josefa Masopusta
Časopis DO TOHO!
Česko se hýbe

Aktuální časopis DO TOHO!

Číslo 4/2017

č. 4/2017

PDF | eBook


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2016 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Starý web

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací