Nejúspěšnější sportující školy na brněnské Radnici


Nejúspěšnější sportující školy na brněnské Radnici

Nejúspěšnější sportující školy na brněnské Radnici

AŠSK bude v příštím roce slavit 25. výročí. My v Brně oslavíme 15. výročí setkávání nejlepších sportujících škol se zástupci města Brna. Po celý školní rok sledujeme účast a umístění jednotlivých škol v okresních, krajských a republikových soutěžích.

V letošním roce se mladí sportovci společně se svými vyučujícími setkali 4. října s radním pro školství, mládež a tělovýchovu, Mgr. Jaroslavem Suchým.

Na Novou radnici byli pozváni chlapci a děvčata z těchto gymnázií: Gymnázia Matyáše Lercha, Gymnáziatř. Kpt. Jaroše a Gymnázia Křenová. Ze základních škol přišli zástupci chlapců ze ZŠ Arménská, Sirotkova a Milénova a děvčata ze ZŠ Vejrostova, Arménská a Kotlářská.

Pan radní, jako bývalý aktivní sportovec (krasobruslař), si měl s nadějnými sportovci o čem povídat. Všichni přítomní si odnesli drobné upomínkové dárky od MMB, trička s logem AŠSK a poukaz na nákup sportovního materiálu pro ŠSK.

Milé setkání bylo ukončeno prohlídkou historických místností brněnské Nové radnice.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2018 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací