Nová Sportovní liga ZŠ Junior v Praze zaujala


Nová Sportovní liga ZŠ Junior v Praze zaujala

Nová Sportovní liga ZŠ Junior v Praze zaujala

Poslední den února, kdy venku počasí lámalo teplotní rekordy, se sešlo ve dvou tělocvičnách TJ Sokol Žižkov v krajském kole Prahy v přehazované celkem osm vítězných družstev okresů. To by nebylo nic neobvyklého. Novinkou bylo, že to byla družstva I. stupně základních škol, která přišla soutěžit v přehazované o postup na republikové finále do Liberce.

Atmosféra byla od začátku výborná. Prostorem se nesly povely učitelů, rady spoluhráčů i oslavy každého získaného bodu. Přínosem rozhodně bylo, že mohli hrát dohromady chlapci i dívky a některá děvčata ukazovala, že nejsou jen do počtu. Výkony družstev se různily, přehazovaná se na školách I. stupně teprve zabydluje. Postup na republikové finále nakonec zaslouženě vybojovalo družstvo ze ZŠ s rozšířenou výukou jazyků Jeremenkova z Prahy 4, kde už se objevily i volejbalově přemýšlející individuality. Při vyhlašování výsledků družstva vzájemně ocenila své výkony potleskem a všichni si odnesli nejen míč na další trénování, ale i spoustu zážitků.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací