Novoroční pozdrav z ČUS


Novoroční pozdrav z ČUS

Novoroční pozdrav z ČUS

Vážení sportovní přátelé,

Česká unie sportu přeje všem členům Asociace školních sportovních klubů České republiky především nový rok 2018 ve zdravém pohybu. A současně také, ať se dál prohlubuje vzájemná spolupráce našich organizací nejen v realizaci prestižních projektů Sportovní ligy základních škol a Hodiny pohybu navíc ve školních družinách, společně iniciované a připravené dva roky zpět. Ale i v oblasti vzdělávání cvičitelů a trenérů nebo ve výměně informací a administrativní podpoře činnosti v okresních a krajských pracovištích.

Vést děti k pohybu je pro učitele a trenéry dnes asi nejtěžší práce ze všech předmětů. Je třeba složit poklonu před všemi, kdo dokáží vytvořit dobré zázemí pro sport na základních školách, před pedagogy, trenéry, funkcionáři, podporovateli, hosty a hlavně všemi aktivními účastníky. Poslední tři ročníky ligy základních škol a projekt Hodina pohybu navíc, zviditelnily vedle dalších atraktivních aktivit AŠSK nezastupitelnou roli vaší organizace ve vytváření příležitostí pro sportování školní mládeže. Na školách vytváříte náladu neodolatelné motivace k pravidelnému pohybu a zdravému životnímu stylu, skvělou atmosféru soutěživosti a smyslu pro fair play, vlnu pozitivních emocí a v neposlední řadě přinášíte odborné zázemí pro systematickou sportovní činnost na školách.

ČUS přeje Vám všem ve Vaší nelehké práci v novém roce hodně sil, zdraví a nadšení. Přeji si, ať dále společně dokážeme přivádět děti k pravidelné pohybové aktivitě, nejlépe sportovní, ať udržíte vysokou laťku kvality vašich sportovních soutěží, jejich skvělou atmosféru a hlavně, aby se sport a zdravý pohyb stal díky Vám přirozenou součástí života nové generace, líhní talentů a budoucích osobností českého sportu. V tom naleznete u ČUS vždy pomocnou ruku a dobrého partnera.

Miroslav Jansta, předseda ČUS


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací