Ohlédnutí za 50. ročníkem Poháru rozhlasu


Ohlédnutí za 50. ročníkem Poháru rozhlasu

Ohlédnutí za 50. ročníkem Poháru rozhlasu

Nejlepší školní atleti a atletky se sjeli 12. června do Olomouce, kde změřili síly v prestižní atletické události - republikovém finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou. Jedna z nejznámějších a nejstarších atletických soutěží školní mládeže letos oslavila 50. narozeniny.

Ve finále, které je součástí populární Sportovní ligy základních škol o Pohár ministra školství, byly k vidění napínavé bitvy o čtyři vítězné poháry a nebyla nouze ani o rekordy. Pomohlo k tomu jak příjemně atletické, lehce zamračené počasí, tak skvělá atmosféra, kterou vytvořili školáci ze sportovních tříd domácí atletické školy ZŠ Heyrovského. Atletickým výkonům přihlížely mimo jiné patronka soutěže, úspěšná výškařka Michaela Hrubá, či někdejší mistryně světa v trojskoku Šárka Kašpárková. Obě vynikající atletky začínaly svoji kariéru právě na školních sportovních soutěžích.

Z 50. ročníku Poháru rozhlasu vám přinášíme nejhezčí momenty, které zachytil náš fotograf.

 

  

   

 

  

  

 

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací