Personální změna na sekretariátu AŠSK


Personální změna na sekretariátu AŠSK

Personální změna na sekretariátu AŠSK

Na konci listopadu došlo na sekretariátu AŠSK k personální změně. Na základě vzájemné dohody se Tomáš Kolář a Výkonný výbor AŠSK společně domluvili na ukončení působnosti Tomáše Koláře ve funkci generálního sekretáře AŠSK. 

"Když jsem v únoru 2018 přebíral funkci po Josefovi Moozovi, domlouvali jsme se společně s Výkonným výborem, že budu na pozici generálního sekretáře působit pouze dočasně. Nyní bych se dle dohody rád vrátil k pracovní náplni v oblasti marketingu, která mě vždy nesmírně bavila a ve které věřím, že budu AŠSK co nejvíce nápomocen," říká Tomáš Kolář.

I na základě tohoto přání se Tomáš Kolář a Výkonný výbor AŠSK dohodli na způsobu další spolupráce v odvětví marketingu. "Sekretariát AŠSK se v době příchodu Tomáše Koláře nacházel v nelehké situaci. Jsem tudíž velmi vděčná, že se Tomáš v danou chvíli rozhodl funkci generálního sekretáře dočasně převzít. Rozumím však také jeho rozhodnutí vrátit se k marketingovým aktivitám, které ho pracovně naplňovaly řadu let a budu se těšit na naši další spolupráci," dodává Svatava Ságnerová.

Výkonný výbor AŠSK usilovně hledá nového manažera na post generálního sekretáře. Vedením sekretariátu je dočasně pověřena Katarína Železná společně s členy Výkonného výboru AŠSK - Svatavou Ságnerovou a Romanem Kuběnou.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací