Pevné zdraví a krásné Velikonoce


Pevné zdraví a krásné Velikonoce

Pevné zdraví a krásné Velikonoce

Vážení a milí, kolegyně a  kolegové!

 

Dovolte mi, abych Vás pozdravila u příležitostí  nadcházejících velikonočních svátků.

Všichni v současnosti prožíváme nelehké období, často absolvujeme poprvé neznámé situace, se kterými nemá nikdo z nás předcházející zkušenosti. Současná doba nám zároveň poněkud nečekaně otevřela nové možnosti poznání: v oblasti mezilidských vztahů a vnímání vzájemné tolerance, pokory a pomoci potřebným lidem, v oblasti dalšího profesního vzdělávání a osobnostního pokroku. Budeme-li pokorní a trpěliví, budeme-li disciplinovaní v oblasti dodržování pravidel a zároveň soudržní a tolerantní při řešení zcela nových úkolů, jsem si jista úspěchem, byť dostavujícím se pomalu, avšak jistě.

 

Dovolte mi, abych Vám v prvé řadě popřála pevné zdraví pro Vás a Vaše blízké: chraňte především sami sami sebe, chraňte také, prosím, své rodiče a prarodiče, kteří jsou tou nejkřehčí a nejzranitelnější částí naší země; zároveň jsou nám svými životními zkušenostmi a nadhledem obrovskou inspirací pro naše žití. 

 

Přeji Vám hodně sil, optimismus a víru v lepší zítřky!

 

Mgr. Svatava Ságnerová
prezidentka AŠSK ČR, z.s.

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací