PF 2018

PF 2018

Vážené kolegyně a kolegové,

tělocvikáři, trenéři a fanoušci školního sportu,

dovolte mi, abych vás jménem svým i jménem Výkonného výboru Asociace školních sportovních klubů České republiky pozdravila a popřála vám vše dobré.             

Končí rok 2017 - rok vyplněný řadou úspěchů českého školního sportu, na jehož rozvoji se podílíte především vy. Dovolte mi proto, abych vám poděkovala: děkuji vám za nezměrné úsilí, se kterým se věnujete rozvoji školního sportu, děkuji vám za obětavost při výchově malých sportovců, děkuji vám rovněž za prosazování zásad fair play na školních sportovních kolbištích. Asociace je právem hrdá na skutečnost, že jejími členy jste právě vy, kteří tvoříte svou prací mohutnou základnu dětských pohybových aktivit.                        

Dovolte mi vyslovit mé přání: přeji nám všem, členům AŠSK ČR, úspěšný rok 2018 - úspěchem v něm nechť jsou nejen vítězství ve sportu, ale především vítězství v životě osobním a profesním.

Přeji vám krásný rok 2018!

S úctou

Mgr. Svatava Ságnerová             

viceprezidentka AŠSK ČR               


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací