Pouhých 5 medailí opustilo Kopřivnici


Pouhých 5 medailí opustilo Kopřivnici

Pouhých 5 medailí opustilo Kopřivnici

Dne 15. 12. 2016 proběhl již 26. ročník populárního závodu ve skoku vysokém Kopřivnická laťka, konaného již čtvrtým rokem jako Memoriál Otakara Michálka, zakladatele a duchovního otce této soutěže.

Zúčastnilo se celkem 121 zástupců (66 chlapců a 55 děvčat) 11 základních a středních škol z Kopřivnice a okolí, kteří byli rozděleni do 10 věkových kategorií.

Závod byl pořádán ZŠ dr. Milady Horákové ve spolupráci s VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice pod záštitou Asociace školních sportovních klubů.

Mezi základními školami nejvíce trofejí vyskákali reprezentanti ZŠ Emila Zátopka, a to 4 zlaté, 5 stříbrných a 3 bronzové medaile. Na dalších místech žebříčku úspěšnosti pak figurovali žáci pořádající ZŠ dr. Milady Horákové, kteří získali 1 zlatou, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile, ZŠ sv. Zdislavy vybojovala jedno zlato a jeden bronz.  Také další školy dosáhly na medaile. ZŠ Alšova a ZŠ Lichnov na zlaté, pro ZŠ 17. Listopadu zbylo jedno stříbro a pro ZŠ TGM Bílovec 2 bronzy.

Mezi dorostenci ovládli soutěž domácí borci, jimž na 3. místě zdatně sekundoval zástupce Frenštátského gymnázia. V soutěži dorostenek se předvedla osamělá závodnice z gymnázia Nový Jičín.

Celkově v součtu výkonů všech závodníků bylo dosaženo výšky 149 metrů a 1 centimetr.

Jiří Madecký

 

Výsledky

 

 

Sportovní liga ZŠ
Sportuj ve škole
McDonald's Cup
Centra sportu AŠSK
Středoškolský atletický pohár
ISF WORLD SCHOOLS CHAMPIONSHIP VOLLEYBALL 2018
Pohár Josefa Masopusta
Časopis DO TOHO!
Česko se hýbe

Aktuální časopis DO TOHO!

Číslo 4/2017

č. 4/2017

PDF | eBook


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2016 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Starý web

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací