Pouhých 5 medailí opustilo Kopřivnici


Pouhých 5 medailí opustilo Kopřivnici

Pouhých 5 medailí opustilo Kopřivnici

Dne 15. 12. 2016 proběhl již 26. ročník populárního závodu ve skoku vysokém Kopřivnická laťka, konaného již čtvrtým rokem jako Memoriál Otakara Michálka, zakladatele a duchovního otce této soutěže.

Zúčastnilo se celkem 121 zástupců (66 chlapců a 55 děvčat) 11 základních a středních škol z Kopřivnice a okolí, kteří byli rozděleni do 10 věkových kategorií.

Závod byl pořádán ZŠ dr. Milady Horákové ve spolupráci s VOŠ, SOŠ a SOU Kopřivnice pod záštitou Asociace školních sportovních klubů.

Mezi základními školami nejvíce trofejí vyskákali reprezentanti ZŠ Emila Zátopka, a to 4 zlaté, 5 stříbrných a 3 bronzové medaile. Na dalších místech žebříčku úspěšnosti pak figurovali žáci pořádající ZŠ dr. Milady Horákové, kteří získali 1 zlatou, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile, ZŠ sv. Zdislavy vybojovala jedno zlato a jeden bronz.  Také další školy dosáhly na medaile. ZŠ Alšova a ZŠ Lichnov na zlaté, pro ZŠ 17. Listopadu zbylo jedno stříbro a pro ZŠ TGM Bílovec 2 bronzy.

Mezi dorostenci ovládli soutěž domácí borci, jimž na 3. místě zdatně sekundoval zástupce Frenštátského gymnázia. V soutěži dorostenek se předvedla osamělá závodnice z gymnázia Nový Jičín.

Celkově v součtu výkonů všech závodníků bylo dosaženo výšky 149 metrů a 1 centimetr.

Jiří Madecký

 

Výsledky

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2018 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací