Přihlaste se do tažení za vstupenkou na mistrovství světa středních škol!


Přihlaste se do tažení za vstupenkou na mistrovství světa středních škol!

Přihlaste se do tažení za vstupenkou na mistrovství světa středních škol!

Systém kvalifikace na soutěže mezinárodní školní federace ISF, které AŠSK pořádá jako kategorii VI., doznal pro letošní rok změny. 

AŠSK přistoupila pro tento rok ke kroku, který by měl zefektivnit průběh níže uvedených soutěží. Součástí zefektivnění je přihlašování na soutěže, které letos poprvé proběhne přímo prostřednictvím sportovního úseku sekretariátu AŠSK. Výkonný výbor AŠSK na základě počtu přihlášených škol do jednotlivých soutěží rozhodne ve spolupráci se sportovním úsekem sekretariátu a garanty sportu o hracím schématu v jednotlivých krajích, případně kvalifikačních skupinách.

 

Vítězové soutěží kategorie VI. získávají možnost reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa středních škol. Všechny školy, které se soutěže kategorie VI. zúčastní, jsou povinny seznámit se před přihlášením na soutěže s manuálem pro soutěže ISF, který naleznete zde.

 

Pokud jste se s manuálem seznámili a máte zájem přihlásit Vaši školu do tažení za vstupenkou na mistrovství světa středních škol, vyplňte tuto elektronickou přihlášku nejpozději do 10. září 2019 včetně. Po tomto termínu bude přihlašování ukončeno a na dodatečné registrace nebude brán zřetel.

 

Ve školním roce 2019/2020 vypsala AŠSK kvalifikace na tyto světové šampionáty:

 

Kategorie VI. A /ročníky narození 2004, 2003, 2002/ 

  • Basketbal 3X3, Indie - dívky, chlapci 
  • Házená, Srbsko - dívky, chlapci 

Kategorie VI. B /ročníky narození 2005, 2004, 2003, 2002/

  • Přespolní běh, Slovensko - dívky, chlapci 
  • Stolní tenis, Čína - dívky, chlapci 
  • Volejbal, Brazílie - dívky, chlapci 

 

 

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací