Přijďte se školou zafandit na světový šampionát ve florbalu


Přijďte se školou zafandit na světový šampionát ve florbalu

Přijďte se školou zafandit na světový šampionát ve florbalu

Díky partnerské spolupráci a v rámci podpory sportu do škol, připravil Český florbal pro žáky a učitele na vybraná utkání mistrovství světa vstupenky zdarma. Zapojené třídy, nebo dokonce celé školy, se mohou těšit na bohatý doprovodný program nejen během samotných utkání, ale také během příprav na největší sportovní událost v České republice v tomto roce. Na fandění národním týmům se totiž musíme všichni dobře připravit a vaši žáci například dostanou možnost soutěžit o hodnotné ceny. Rozpis utkání a postup pro rezervaci vstupenek naleznete zde: se-skolou-na-ms.pdf.

Budeme velice rádi, pokud jeden z nejpopulárnějších sportů na českých školách podpoříte účastí vašich studentů, kteří budou moci vidět nejlepší národní týmy na světě.

Pro rezervaci vstupenek na dopolední utkání MS ve florbale 2018, prosíme, napište na email skoly@ceskyflorbal.cz požadovaný počet vstupenek a den, na který vstupenky požadujete (zatím nejsou dny ani počty lístků omezeny). Na email skoly@ceskyflorbal.cz můžete také směřovat své dotazy.

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací