Připravujeme spuštění projektu Sportuj ve škole


Připravujeme spuštění projektu Sportuj ve škole

Připravujeme spuštění projektu Sportuj ve škole

Hrát hry, zkoušet nové sportovní aktivity a zároveň se u toho bavit pohybem se svými spolužáky? To vše a mnohem víc čeká na holky a kluky díky projektu "Sportuj ve škole", jehož spuštění připravujeme.

Od 1. září 2018 tak holky a kluci budou v rámci pobytu ve školní družině zkoušet různé pohybové aktivity od opičích drah a sportovních her až po základy oblíbených sportů, jakými jsou například basketbal či volejbal. Navíc budou navazovat nová přátelství s dětmi i mimo svou třídu a společně cvičit na školních sportovištích, jež velmi dobře znají. Dohlížet na ně bude zkušený cvičitel, kterého práce s dětmi baví a rozumí jí. Školy, které se zapojí do projektu, získají materiální vybavení i finanční ohodnocení pro své cvičitele. Lekce budou probíhat jednu až tři hodiny týdně a budou nabídnuty v rámci pobytu v družině pro děti zdarma.

Projekt "Sportuj ve škole" navazuje na pokusné ověřování programu s názvem "Hodina pohybu navíc", které probíhalo dva roky pod hlavičkou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Během druhého ročníku se do něj zapojilo na patnáct tisíc žáků z 343 škol celé České republiky.

Více informací o projektu se dozvíte zde.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací