Proběhla Valná hromada ČKSOI


Proběhla Valná hromada ČKSOI

Proběhla Valná hromada ČKSOI

Ve čtvrtek 17. září 2009 proběhla volební Valná hromada Českého klubu sportovních svazů, organizací a institucí (ČKSOI), jedné ze složek ČOV. Na jednání se dostavilo 31 delegátů z celkového počtu 37. Předsedou složky ČKSOI byl jednoznačně zvolen stávající předseda Filip Šuman, který obdržel celkem 24 hlasů. "Jsem potěšen a zisk tak silného mandátu je důkazem, že naše několikaletá práce k zapojení neolympijských sportů co nejvíce do olympijského hnutí padla na úrodnou půdu a naše cesta je správná," řekl po tajné volbě Šuman. Šéf florbalistů obhájil funkci předsedy Českého klubu sportovních svazů, organizací a institucí a má tak na další čtyřleté období jistou pozici místopředsedy Českého olympijského výboru pro neolympijské sporty.

Dvěma členy výkonného výboru ČOV za složku ČKSOI byly zvoleny olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová za Ministerstvo obrany České republiky (25 hlasů) a starostka České obce sokolské Hana Moučková, která získala 20 hlasů.

V předsednictvu ČKSOI budou další čtyři roky pracovat Viktor Novotný ze Šachového svazu České republiky a František Nejedlo, který zastupuje Českomoravský biliardový svaz. Zbývajícími zástupci složky ČKSOI v Plénu ČOV budou Eva Bartuňková (Český svaz tanečního sportu), Tomáš Cvikl (Česka asociace squashe), Ivana Ertlová (Česká asociace univerzitního sportu), Vratislav Chvátal (Klub českých turistů), Ivan Matějů (Český svaz orientačních sportů), Martina Marešová (Česká asociace cheerleaders), Svatava Ságnerová (Asociace školních sportovních klubů), Milan Schwarz (Český korfbalový svaz), Jan Štovíček (Autoklub České republiky).

Volební Plénum ČOV se uskuteční 8. října v Kongresovém centru České národní banky.

Zdroj: www.olympic.cz


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací