Program Vzdělávacích dní na ZŠ Bratří Čapků byl pestrý


Program Vzdělávacích dní na ZŠ Bratří Čapků byl pestrý

Program Vzdělávacích dní na ZŠ Bratří Čapků byl pestrý

Vedení Základní školy Bratří Čapků v Ústí nad Orlicí se zapojilo do Vzdělávacích dní hned dvakrát. Během obou turnusů si děti osvěžily látku z minulého roku a při pohybových aktivitách si díky hezkému počasí zasportovaly i v terénu.     

"Vzdělávací dny (první skupina) na naší škole proběhly v termínu od 10. do 13. srpna. Během těchto čtyř dní jsme se žáky seznámili s tím, jak pracovat s daty, procvičili slovní úlohy v matematice, vyzkoušeli si, co si pamatujeme z pravopisu. Dále jsme si vyzkoušeli první pomoc a procvičili se v dopravních situacích, a to jak teoreticky tak prakticky. V pohybových aktivitách jsme si kromě už zmíněného cyklovýletu, vyzkoušeli fotbalgolf, orientační túru podle mapy a seznámili se z mnoha sporty ve Sportovním parku v Pardubicích."

- Jan Jetmar

"Akce se velmi vydařila. Na venkovní aktivity přálo počasí. Výuková část proběhla částečně ve škole a v terénu. Byla pro žáky dobrou přípravou pro nadcházející školní rok."

- Martin Tomík

Foto: Jan Jetmar, Martin Tomík


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací