První pololetí školního roku 2020/2021 bez soutěží


První pololetí školního roku 2020/2021 bez soutěží

První pololetí školního roku 2020/2021 bez soutěží

Na základě obsahu Manuálu k provozu škol a školských zařízení ve školním roce 2020/21 vzhledem ke covid-19, který dne 17. 8. 2020 rozeslalo MŠMT ředitelům škol a školských zařízení v ČR, uveřejňujeme informace, týkající se činnosti a sportovních aktivit AŠSK ČR.

Informujeme Vás, že Výkonný výbor AŠSK intenzivně řeší s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy způsob doúčtování soutěží typu "B", realizovaných ve spolupráci s Krajskými úřady v letošním roce: informace, týkající se doúčtování soutěží a případného konání soutěží v roce 2021 budou předány prostřednictvím komunikačních kanálů AŠSK ihned, jakmile získáme konkrétní vyjádření MŠMT k této problematice. Prezidentka Asociace školních sportovních klubů České republiky, paní Mgr. Svatava Ságnerové k aktuální situaci uvedla: "I přes nepříznivou situaci věřím, že pokračování soutěží a přehlídek se do škol a školských zařízení brzy úspěšně navrátí. Přestože složitá epidemiologická situace limituje konání mnoha akcí, pokračuje naše činnost i o prázdninách, kdy od 3. srpna realizuje Asociace nový a velmi úspěšný projekt Vzdělávací dny, kterého se účastní tisíce dětí ze 180 škol a školských zařízení z celé ČR. Projekt vznikl ve spolupráci s MŠMT, je významně pozitivně medializován a díky němu absolvují děti ze základních a středních škol naučně populární program včetně pohybových aktivit."

Komentář AŠSK k zaslanému materiálu MŠMT naleznete zde


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací