Republikové finále v badmintonu středních škol ovládlo Podkrušnohorské gymnázium Most


Republikové finále v badmintonu středních škol ovládlo Podkrušnohorské gymnázium Most

Republikové finále v badmintonu středních škol ovládlo Podkrušnohorské gymnázium Most

Badmintonová akademie Lukáše Kroce a Podkrušnohorské gymnázium Most, p.o. uspořádaly republikové finále Asociace školních sportovních klubů v badmintonu středoškolských týmů. Do tréninkového centra, do sportovní haly TJ Lokomotiva Most se sjelo sedm škol z celé republiky. Družstva byla rozlosována na zahajovací schůzce vedoucích družstev do dvou skupin. První dva týmy z každé skupiny potom postoupily do závěrečného play-off a družstva, která se do dalších bojů nekvalifikovala, hrála o konečné 5. - 7. místo. Vítězem skupiny A se s přehledem stalo Podkrušnohorské gymnázium Most, které se utkalo v semifinálovém souboji s druhým týmem skupiny B Obchodní akademií Praha, Heroldovy sady. Vítězem skupiny B se stala Střední průmyslová škola stavební Plzeň, ta se utkala s druhým ve skupině B, tedy Střední odbornou školou Praha, Drtinova.

První duel ovládlo Podkrušnohorské gymnázium Most poměrem 4:1, druhé semifinále potom poměrem 3:2 Střední průmyslová škola stavební Plzeň. V utkání o 3. místo zvítězila Obchodní akademie Praha, Heroldovy sady 4:1 nad Střední odbornou školou Praha, Drtinova. Ve finále domácí Podkrušnohorské gymnázium Most zvítězilo poměrem 4:1 nad Střední průmyslovou školou stavební, Plzeň. Vítězné družstvo startovalo ve složení Veronika Dobiášová, Vendula Štroblová, Veronika Brožkovcová, Anna Natálie Kohoutová, Tomáš Abraham a Adam Twardzik. 

Výsledky: 

  1. místo Podkrušnohorské gymnázium Most
  2. místo Střední průmyslová škola Plzeň
  3. místo Obchodní akademie Heroldovy sady Praha
  4. místo Střední odborná škola Drtinova Praha
  5. místo Gymnázium Olomouc Hejčín
  6. místo Gymnázium Olgy Havlové Ostrava
  7. místo Gymnázium Strakonic

Zdroj: webové stránky Super Stars Most

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací