Rožnovské finále házené nabídlo napínavou podívanou!


Rožnovské finále házené nabídlo napínavou podívanou!

Rožnovské finále házené nabídlo napínavou podívanou!

Republikové finále kat. VI.A chlapci v házené se odehrálo v Rožnově pod Radhoštěm na přelomu listopadu a prosince a opravdu se bylo nač dívat!

Dvoudenní republikové finále uvítalo šest nejlepších středoškolských týmů ze všech koutů Česka v zasněžené hale rožnovské Střední školy informatiky, elektrotechniky a řemesel. Ve čtvrtek ráno odstartovalo republikové finále slavnostním zahájením a vystoupila zde i místní taneční skupina.

Poté započaly celodenní boje základních skupin a semifinále pro páteční finálová utkání.

O 5. místo tak spolu v pátek bojovaly týmy z Jiráskova gymnázia Náchod a SPŠ Resslova z Ústí n. L. (24:19).

Následovalo utkání o 3. místo v podání SPŠ, OA a JŠ Frýdek Místek a SPŠ dopravní Plzeň, které skončilo vítězstvím borců z Frýdku Místku (22:18).

Nejočekávanějším zápasem dne pak bylo finálové utkání mezi domácím týmem rožnovských házenkářů a týmem VOŠ a SPŠ  Žďár n. S., které dokázalo zaplnit místní tribunu k prasknutí. I přes bohatou podporu domácích diváků ale rožnovští hráči výhru urvat nedokázali a házenkářskými mistry ČR se tak stalo mužstvo ze Žďáru nad Sázavou, jenž porazilo domácí tým 20:15.

Týmu ze Žďáru n. S. gratulujeme k vítězství a přejeme jim hodně úspěchů při reprezentaci na MS škol v házené v Kataru!

Gratulujeme také nejlepšímu brankáři Šimonu Mizerovi, nejlepšímu střelci Leonardu Kaplanovi a nejužitečnějšímu hráči Janu Kupovi! 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací