Seminář Center sportu byl plný pohybu a zábavy


Seminář Center sportu byl plný pohybu a zábavy

Seminář Center sportu byl plný pohybu a zábavy

Dozvědět se o akcích Center sportu, posílit díky TRX či zjistit, jak se nejlépe vydat "se školou na golf". Tradiční seminář Center sportu, který se pravidelně koná v chorvatském Rabacu, byl opět plný sportu i zábavy!

V rámci pohybových aktivit byly připraveny bloky zaměřené na cvičení TRX a pilates, které vedl Jakub Trakal. Další činností bylo představení programu "Se školou na golf", kde Dáša Hubáčková ukázala školní golfovou sadu a její využití v hodinách. Účastníci se následně zapotili i při hodině Kinn-balu. Sportovní aktivity probíhaly také ve vodě - v místním bazénu se totiž konaly nejrůznější hry či lekce aquaerobicu pod vedením Danuše Lískovcové a Ivety Duffkové.

Večerní program byl věnován prezentacím vybraných Center sportu a jejím akcím. Představen byl také projekt Sportuj ve škole, který od září běží na základních školách pod vedením AŠSK a rozhýbává tak holky a kluky ve družinách napříč Českou republikou. Seminář Center sportu se velmi vydařil a my už se nemůžeme dočkat jeho pokračování v příštím roce!

Fotogalerie

 

 

  

   

 

 

 

 

 

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací