Silový čtyřboj vítězně pro Holešov


Silový čtyřboj vítězně pro Holešov

Silový čtyřboj vítězně pro Holešov

Silový čtyřboj se dlouhodobě řadí mezi populární středoškolské sporty - Holešov a Kroměříž díky svým úspěšným školám navíc patří mezi nejlepší účastníky krajských i republikových soutěží. Ve středu 7. března se v tělocvičně holešovské policejní školy konalo krajské kolo, tentokrát spojené s přeborem moravských bezpečnostních středních škol a k vidění byly velmi pěkné výkony. Dívky soutěžily v disciplinách šplh na tyči, trojskok snožmo, hod medicinbalem a sed-leh 1 minutu; disciplíny hochů byly následující: tlaky s činkou, trojskok snožmo, svisy a shyby na hrazdě. Krajské kolo, pořádané policejní školou, Krajskou radou Asociace školních sportovních klubů ČR Zlínského kraje a Zlínským krajem bylo zároveň postupovou soutěží pro republikové finále a výsledky byly následující:

Dívky:

Družstva

 1. VPŠ a SPŠ MV Holešov A  
 2. Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž       
 3. VPŠ a SPŠ MV Holešov B

Jednotlivci    

 1. Kristýna Kocourková (VPŠ a SPŠ MV Holešov) 2
 2. Zuzana Drlíčková (Tauferova SOŠ veterinární Kroměříž)
 3. Zdeňka Chmelařová (VPŠ a SPŠ MV Holešov)

Chlapci:

Družstva

 1. VPŠ a SPŠ MV Holešov
 2. Tauferova SOŠ veterinární Kroměžíž
 3. SPŠSH Uherské Hradiště

Jednotlivci

 1. Dušan Neimeistr (VPŠ a SPŠ MV Holešov) 
 2. Vojtěch Kovařík (VPŠ a SPŠ MV Holešov)
 3. Matěj Prášil (SPŠSH Uherské Hradiště)

Za dokonalou organizaci soutěže děkuji domácím pořadatelům v čele s Mgr. Danielem Kolářem, děkuji všem závodníkům za pozitivní atmosféru závodů a postupujícím týmům přeji co nejlepší výsledek při reprezentaci Zlínského kraje na celostátní soutěži, která proběhne začátkem dubna v Karlových Varech.

Mgr. Svatava Ságnerová

viceprezidentka AŠSK ČR


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací