SOUTĚŽ: Nakresli tělocvikáře a vyhraj sportovní tašku, batoh Umbro či knihu Olympijský rok!


SOUTĚŽ: Nakresli tělocvikáře a vyhraj sportovní tašku, batoh Umbro či knihu Olympijský rok!

SOUTĚŽ: Nakresli tělocvikáře a vyhraj sportovní tašku, batoh Umbro či knihu Olympijský rok!

Chceš vyhrát sportovní tašku a batoh Umbro či knížku Olympijský rok a přečíst si devět příběhů českých olympioniků? A chceš při jejím pročítání oblékat tričko Sportovní ligy ZŠ? Tak nám zašli nakreslený obrázek svého tělocvikáře a staň se jedním z pěti výherců! 

Porota tvořená členy sekretariátu a Výkonného výboru AŠSK vybere nejhezčí obrázek, který odměníme taškou Umbro, knihou a tričkem. Navíc vylosujeme další čtyři výherce, jež obdrží další ceny.

A na jaké ceny se můžeš těšit?

1. místo - sportovní taška Umbro, kniha Olympijský rok a tričko Sportovní ligy ZŠ

2. místo - sportovní batoh Umbro, kniha Olympijský rok a tričko Sportovní ligy ZŠ

3. místo - sportovní láhev, kniha Olympijský rok a tričko Sportovní ligy ZŠ

4. místo - knihu Olympijský rok a tričko Sportovní ligy ZŠ

5. místo - knihu Olympijský rok a tričko Sportovní ligy ZŠ

Svůj kreslený výtvor zašli do pondělí 10. prosince 2018 elektronicky na adresu soutez@assk.cz či poštou na sekretariát AŠSK (Jose Mártího 31, 162 00 Praha 6 - Veleslavín). 

Obrázek můžeš zaslat v těchto fotmátech:

  • nakreslený elektronicky a uložený ve formátu jpg, png či pdf
  • nakreslený na papír a naskenovaný
  • nakreslený na papír a zaslaný poštou v obálce bez toho, aniž by byl přehnutý (např. pokud bude obrázek nakreslen na papíru o formátu A4, bude zaslán v obálce o formátu A4).

Nezapomeň nám spolu s obrázkem zaslat své jméno, věk a školu, kterou navštěvuješ. A k tomu nám připiš informaci, jak tě v případě výhry můžeme kontaktovat. Nejhezčí obrázek, který vybere porota, bude použit jako předloha pro výrobu přání pro rok 2019. Tričko Sportovní ligy ZŠ je vidět na úvodním obrázku, o knize Olympijský rok se dočteš níže. Soutěž je vyhlášena pro chlapce a dívky základních a středních škol.

Ukázka cen soutěže

Sportovní taška Umbro

     

Sportovní batoh Umbro

  

Kniha Olympijský rok

             

Reportéři Radiožurnálu celý rok den po dni sledovali přípravu devíti českých sportovních hvězd na olympijské hry v Riu de Janeiro. Jejich pozornosti neunikli judista Lukáš Krpálek, moderní pětibojař David Svoboda, rychlostní kanoista Josef Dostál, tenistka Lucie Šafářová, plavkyně Simona Baumrtová, běžkyně Anežka Drahotová, kajakář Vavřinec Hradilek, šermíř Alexander Choupenitch a cyklista Jiří Ježek. Proč Lukáš Krpálek plakal štěstím? Kde nejraději trénuje Jiří Ježek? A jak chytá ryby Josef Dostál? I to najdete v této knize.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací