Spustili jsme webové stránky projektu Sportuj ve škole


Spustili jsme webové stránky projektu Sportuj ve škole

Spustili jsme webové stránky projektu Sportuj ve škole

Dozvědět se užitečné informace, stáhnout si praktickou metodiku či se inspirovat hrami a cvičeními. Právě to a mnohem víc můžete díky novým webovým stránkám projektu "Sportuj ve škole" - www.sportujveskole.cz. Zajděte na ně třeba před lekcí s dětmi či hodinou tělocviku a načerpejte zajímavé náměty na sportovní aktivity.

A pokud jste cvičiteli "Sportuj ve škole", zasílejte nám na e-mailovou adresu zelezna@assk.cz fotografie či videa z vašich lekcí, rádi je na webu uveřejníme a inspirujeme tak díky nim další zapojené školy.

 

O projektu Sportuj ve škole

Ani jedno dítě nestojí a nenudí se. Všichni sportují, všichni se společně baví. Popsaný sen tělocvikáře či trenéra? Kdepak, takhle probíhá "Sportuj ve škole" na 350 školách! Před či po skončení výuky cvičitelé učí děti základům oblíbených sportů, jakými jsou basketbal, volejbal, fotbal či házená. Využívají u toho vyzkoušené metody navržené odborníky ze sportovních organizací. Zároveň také rozhýbávají školáky a školačky pomocí nejrůznějších her, opičích drah a dalších zábavných sportovních aktivit.

Lekce probíhají jednu až tři hodiny týdně a jsou pro děti v rámci pobytu ve školní družině zdarma. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři, trenéři, aprobované učitelky 1. stupně ZŠ či proškolené družinářky, kteří vymýšlejí a upravují program dle toho, co jejich malé sportovce nejvíce baví. Školy zapojené do projektu navíc získávají materiální vybavení i finanční ohodnocení pro cvičitele. Více naleznete na www.sportujveskole.cz.

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací