V Rakousku proběhl seminář Center sportu


V Rakousku proběhl seminář Center sportu

V Rakousku proběhl seminář Center sportu

Na začátku letošního školního roku, konkrétně 13. - 18. 9. 2019, se uskutečnil tradiční seminář Center sportu.

Tento rok došlo k zásadní změně v místě konání. Z chorvatské pobřežní vesnice Rabac se seminář přesunul do městečka Lienz v tyrolských Alpách. Moře sice chybělo, ale krásné slunné počasí a dech beroucí výhledy stesk po mořském vzduchu brzy zahnal. Nové místo přineslo nové zážitky a zkušenosti. Počáteční obavy z neznámých aktivit v horském prostředí vystřídalo nadšení a radost z překonání vlastních limitů. Účastníci semináře si vyzkoušeli nové sporty, které si doma jen tak neužijí. Projížďky na koloběžkách v oblasti Lavant, kterou lemuje řeka Dráva, lezení na ferratách různých obtížností nebo sjíždění řeky Isel, která rozhodně nepřipomíná klidnou Vltavu, na kterou jsme z vodáckých výletů zvyklí.

Seminář proběhl ve velmi přátelském a sportovně naladěném duchu. Poděkování patří Jardovi Mottlovi a Ivanu Jarolímovi, kteří účastníkům zprostředkovali program plný adrenalinu. Velký dík patří také Leoši Bímovi, který změnu prostředí zosnoval a připravil tak všem účastníkům nevšední zážitky. Za sekretariát AŠSK ČR se připojujeme k poděkování a těšíme se na další ročník, ať už v Lienzu, nebo na jiném, neméně krásném místě.

Kompletní fotogalerie zde.

foto: Účastníci semináře

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací