Veselé Vánoce a šťastný sportovní nový rok!


Veselé Vánoce a šťastný sportovní nový rok!

Veselé Vánoce a šťastný sportovní nový rok!

Milé kolegyně a milí kolegové,

ubíhají poslední dny letošního roku a mě těší, že se za ním můžeme společně ohlédnout s  úsměvem. Díky vzájemné spolupráci se nám podařilo naplnit dny školaček a školáků radostí ze sportu: uspořádali jsme pro ně stovky školních soutěží s nejrůznějším sportovním zaměřením. Zároveň jsme úspěšně zahájili projekt "Sportuj ve škole", který iniciuje pravidelný pohyb dětí v rámci mimoškolních aktivit, a přiblížili jsme se tak původnímu poslání naší Asociace školních sportovních klubů.

Ráda bych Vám všem poděkovala za obrovské nasazení, s jakým jste se podíleli na tom, aby byly sportovní chvíle pro všechny žáky a studenty nezapomenutelné. Na základě Vaší obětavé práce se Asociaci daří vytvářet svět školního sportu čím dále tím více zábavnější! Chtěli jsme Vám rovněž připomenout, jak inspirující jsou pro děti pohybové aktivity, a proto jsme vyzvali žáky všech škol, aby nám nakreslili svého tělocvikáře v hodině tělesné výchovy. Nejpodařenější obrázek vytvořil podklad pro PF 2019, které Vám posíláme.

Milé kolegyně a milí kolegové tělocvikáři, trenéři a cvičitelé: přeji Vám úspěšný rok 2019 v osobním i profesním životě.

Svatava Ságnerová

viceprezidentka AŠSK

 

 

Úvodní foto: © Copyright Dave Pickersgill


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací