Video: Do McDonalds Cupu se každoročně zapojuje až 80 % škol


Video: Do McDonald's Cupu se každoročně zapojuje až 80 % škol

Video: Do McDonald's Cupu se každoročně zapojuje až 80 % škol

Podívejte se na video, které pojednává nejen o přípravách populárního McDonald's Cupu. Tento turnaj baví fotbalem holky i kluky ze všech koutů České republiky. Soutěžit se začíná už od počátku školního roku v rámci třídních a školních kol. Následují kola okrsková a okresní. 

"Vítězové postupují do krajských kol, která se už dají považovat za top soutěže. Atmosféra je úžasná, bojuje se do poslední minuty. Vítězství jsou hodně ceněná a porážky velmi oplakávány," popisuje předsedkyně Organizačního výboru turnaje Svatava Ságnerová.

Cílem organizátorů je zapojit do McDonald's Cupu co nejvyšší počet škol. Každoročně se jich daří oslovit na 80 % z celé České republiky. Fotbalových soutěží se pak účastní 80 tisíc hráčů a hráček. Na konci této "zápasové pouti" je republikové finále s příznačným názvem Svátek fotbalu. Letos se odehraje 29. - 30. 5. v Ústí nad Labem.

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací