Vítězové McDonald´s Cupu na San Siru


Vítězové McDonald´s Cupu na San Siru

Vítězové McDonald´s Cupu na San Siru

San Siro v neděli večer hostilo zápas AC Milán proti římskému Laziu. Slavné milánské AC podlehlo na domácím hřišti Laziu výsledkem 1:2. Toto se stalo naposledy před dlouhými třiceti lety.

Kluci ze ZŠ Sluneční v Šumperku spolu se svým trenérem Petrem Strnadem a učitelem Patrikem Turkem byli u toho. Na severu Itálie si vybrali svoji hlavní cenu za triumf v minulém ročníku McDonald’s Cupu. Kluci se na zážitek těšili v podstatě od června, kdy na vítězství dosáhli. Stadion, atmosféra a úroveň utkání je nezklamala a je pro ně motivací do další sportovní kariéry. Šumperský ročník 2007 je ve fotbalovém prostředí považován za jedno z nejsilnějších družstev v republice. ZŠ Sluneční, Šumperk je sportovní činnosti velmi nakloněna. Kromě zapojení v projektu AŠSK "Sportuj ve škole" na škole výborně funguje provázanost s místním fotbalovým oddílem.  

 

Fotografie: Jan Plichta


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací