Vybíjená v kraji Praha


Vybíjená v kraji Praha

Vybíjená v kraji Praha

Po tři dny jsem jako rozhodčí mohla zblízka prožívat turnaj dětí I. stupně základních škol ve vybíjené. Utkalo se 22 vítězných družstev, která vyhrála okresní finále. Hrálo se o postup do červnového republikového finále v Pecce ve dvou kategoriích (dívky, otevřená)- celkem tři dny. Vše perfektně klapalo. Dalo by se říct, že automaticky. Jakoby samo. Sportovní areál ZŠ a MŠ nám.Jiřího z Lobkovic byl celý k dispozici. Soutěžící i s učiteli byli včas na místě. Rozhodčí také. Poháry, diplomy a dárky nachystány. Předpokládaný časový harmonogram nebyl narušen počasím.

Samozřejmě, že za vším bylo hodně práce, času, energie, nervů. Odměnou po skončení turnajů pak bývá poděkování učitelů, radost dětí z kolektivního zápolení. Ředitelce soutěže Ivaně Černohorské děkovali nejen učitelé, ale i žáci. Ti byli mile, díky dotaci Magistrátu hl. m. Prahy, překvapeni malým občerstvením a nápaditými dárky. Utkání byla bojovná, vládly i emoce, hlasitě se fandilo. Hráči se navzájem povzbuzovali. Při závěrečném podání ruky si soupeři říkali: "dobrá hra".Prahu do Pecky pojedou reprezentovat dívky ZŠ Litvínovská 600 a chlapci ŽS Brána jazyků.

Autorka: Stanislava Dufková


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací