Využijte tisíce videí a pracovních listů od ČT edu pro výuku dětí nejen v létě


Využijte tisíce videí a pracovních listů od ČT edu pro výuku dětí nejen v létě

Využijte tisíce videí a pracovních listů od ČT edu pro výuku dětí nejen v létě

Nejen prostřednictvím Letních kempů se spousta z nás snaží během letních měsíců dohnat to, co děti během pandemie a distanční výuky zameškaly. Vyzkoušejte ČT edu - největší portál vzdělávacích videí v ČR!

 

Projekt ČT edu vznikl v době zavedení distanční výuky, nicméně s jejím koncem ČT edu rozhodně nekončí. Na webových stránkách www.edu.ceskatelevize.cz jsou k dispozici desítky námětů na letní edukační aktivity. Objevte s dětmi kouzlo geocachingu nebo si vyzkoušejte, jak se vyznáte v méně známých olympijských sportech a zjistěte, co jste o nich vy ani žáci (ne)věděli.

Web ČT edu je nadále pomůckou pro vzdělávání, doučování a podporu pochopení i zapamatování probíraného učiva. Vybírat si můžete z tisíců videí v předmětech od biologiechemiefyziky přes anglickýfrancouzský jazyk až po matematikupřírodopis nebo hudební výuku a desítky dalších. Jednotlivá videa jsou mimo předmětů rozdělená i dle svého zaměření do sekce pro předškolní děti, 1. stupeň ZŠ2. stupeň ZŠ a středoškoláky. Využít můžete nejen videa, ale i tisíce souvisejících pracovních listů.

Využíváte materiály od ČT edu? Nebo máte nějaké jiné tipy na pomocníky nejen v letní výuce? Podělte se s námi na našem facebookovém profilu


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací