Žáci ZŠ Lidická si letní vzdělávací kemp užili


Žáci ZŠ Lidická si letní vzdělávací kemp užili

Žáci ZŠ Lidická si letní vzdělávací kemp užili

Letní vzdělávací kemp na ZŠ Lidická v Bílině proběhl od 16. do 20. srpna a účastnilo se jej 21 dětí 1.-5.ročníku. V dopoledních blocích se vždy procvičovalo učivo českého jazyka a matematiky a žáci byli rozděleni do menších skupinek podle ročníků, aby se jim učitelky mohly cíleně věnovat. Odpolední bloky byly zaměřené na pohybové aktivity a poznávání fauny a flory.

V pondělí si děti prošly Pohádkovým lesem v Bílině a využily tamní sportovní zákoutí. Úterní odpoledne bylo zasvěcené poznávání zvířat v Bioparku na teplickém gymnáziu a procházce lázeňskou částí Teplic. Ve středu si děti zacvičily na trampolínkách pod vedením lektorky v Domě dětí v Bílině. Ve čtvrtek žáci navštívili Botanickou zahradu v Teplicích a seznámili se tak s rostlinami z celého světa. Páteční závěrečné odpoledne si děti kromě tradiční vycházky do okolí užily sportovními soutěžemi a opékáním buřtíků.

Vše, co jsme si naplánovali, se nám podařilo zrealizovat a i počasí nám přálo. Jsme moc rádi, že se dětem i rodičům náš vzdělávací kemp líbil a naplnil všechna očekávání. Děti si mohly zopakovat a procvičit učivo svého ročníku a smysluplně a hlavně zdravě, pohybovými aktivitami, naplnit volný čas.

Marie Sechovcová, ředitelka školy


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací