Zapojte se do celosvětové kampaně ISF Stay Active  


Zapojte se do celosvětové kampaně ISF Stay Active  

Zapojte se do celosvětové kampaně ISF Stay Active   

Posilovat imunitu, cvičit a jíst zdravě je v dobách, kdy je ještě stále většina sportovišť nepřístupná, důležitější než kdy dřív. Mezinárodní federace školního sportu ISF (International School Sport Federation) proto spustila online kampaň, ve které povzbuzuje mladé sportovce k tomu, aby zůstali doma a zároveň v rámci možností aktivně sportovali.

 

 

ISF na svých sociálních sítích sdílí inspirativní videa, ve kterých učitelé tělesné výchovy, představitelé různých sportovních odvětví anebo školáci a školačky ukazují, jak je možné trénovat ve svých domovech a udržet se tak ve formě. Ukázku takových videí najdete pod tímto odkazem a na Facebooku ISF.

Pokud se i Vy chcete zapojit do této kampaně a ukázat světu, jak trénujete, neváhejte a podělte se s námi o Vaše tipy!

Video by mělo splňovat následující parametry:

  • Délka videa: cca 1 min.
  • Poloha kamery: vodorovná.
  • Jazyk: angličtina

Nahrajte video, ukazující Vaše každodenní tréninkové rutiny, zaměřené na konkrétní sport.

  • Krátké intro s úvodními slovy - například: "Ahoj všichni, jmenuji se…, jsem…. (role ve školství, sportu, země, odborné znalosti (tělocvikář, trenér, …). I am joining the ISF in the #ISFStayActive Campaign. Follow me and my workout in this video"- nebo použijte vlastní formulaci.
  • Krátké vysvětlení cvičení - například: Proč je toto cvičení dobré, jak to udělat správně, jaký je účel tohoto cvičení a proč je pro daný sport dobré.
  • Cvičení - natočte samotné cvičení (3-10 opakování)
  • Doplňující komentář - například "Follow ISF and be part of #ISFStayActive Campaign" - nebo použijte vlastní formulaci.

Videa zasílejte přes https://www.uschovna.cz/ na email lorencova@assk.cz.


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací