Známe největší siláky středních škol


Známe největší siláky středních škol

Známe největší siláky středních škol

Ve dnech 4. - 5. 4. proběhlo na půdě Střední školy techniky a služeb Karviná finále Poháru AŠSK v silovém čtyřboji, kam přijelo 15 dívčích a 14 chlapeckých družstev.

Dívky soutěžily v kategoriích hod plným míčem (3 kg) z místa, šplh na tyči (4,5 m s přírazem), trojskok snožmo z místa a sedy-lehy s oporou nohou. Chlapci dali svým svalům zabrat v disciplínách shyby na doskočné hrazdě, tlaky s činkou v lehu, trojskok snožmo z místa a svisy vznesmo.

Pro všechny soutěžící bylo hnacím motorem povzbuzování týmových kolegů, které je donutilo k výkonům až na kraj svých sil. Mnohdy o pořadí v jednotlivých disciplínách rozhodovaly jednotky bodů. Jak si jednotlivá družstva vedla, můžete vidět na výsledkové listině. Mezi chlapci s náskokem 54,5 bodů zvítězil tým z VOŠ a SPŠ Šumperk, na druhém místě skončili domácí borci ze SŠTaS Karviná a bronzové medaile si odvezli hoši ze SPŠ Ostrov. Kategorii dívek ovládla BPA Brno, druhé místo obsadily studentky pražského Gymnázia Arabská a na třetím místě skončily dívky ze Střední zdravotnické školy Hranice.

Fotogalerie

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací