Zprávy z Letních kempů v ZŠ Kostelní Lhota


Zprávy z Letních kempů v ZŠ Kostelní Lhota

Zprávy z Letních kempů v ZŠ Kostelní Lhota

Náš první Letní kemp s názvem Výpravy za poznáním byl zaměřený na podporu posílení spolupráce a vzájemných vztahů s vrstevníky. Jednotlivé dny byly tematicky zaměřeny tak, aby byly pro děti zábavné a poutavé. Děti si vyzkoušely přípravu na vědeckou expedici, vyrazily za dobrodružstvím do muzea Karla Zemana v Praze a objevovaly kouzlo divočiny v Hruboskalském městě v Českém ráji. Vyvrcholením celotýdenní hry a společného hledání indícií byla cesta za pokladem.

Filmové léto nebyl jen motivačním názvem našeho druhého kempu, ale název každého dne nám také napovídal zaměření a náplň našich společných chvil plný zábavy, dobrodružství a sportu. Například oživlé předměty v muzeu nás seznámily s historií a sportem olympijských her. Maskované padouchy jsme hledali v bazénu v Poděbradech, kde jsme trénovali plavecké dovednosti. Pan Včelka nás zavedl do Botanicusu v Ostré s krásným arboretem a středověkým městečkem plným řemesel. Náš kemp jsme ukončili v nedalekém Kersku na sportovišti s minigolfem, kde jsme potrénovali naši soustředěnost a přesnost.

Všechny děti byly nadšené a jen těžko se loučily se svými kamarády. Těšíme se na další ročníky!


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2021 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací