Sportuj ve škole

Velká soutěž videoklipů prodloužena!

na hymnu "Sportuj ve škole" - soutěž probíhá od 1. října 2016 do 31. května 2017.

Vytvořte videoklip z vaší školní TV, rozcvičky nebo pohybové sestavy, anebo sestříhejte videoklip z vašich sportovních aktivit ve škole.

Videa můžete nahrát na http://sportujveskole.asskdata.cz/ . Všechna nahraná videa budou k prohlédnutí na youtube kanálu.

 Tvůrci nejlepších videoklipů získají pro svou školu odměnu v podobě sportovního vybavení v hodnotě:

  • 1. místo 50.000,- Kč
  • 2. místo 30.000,- Kč
  • 3. místo 20.000,- Kč

Podmínky soutěže

 

"Skákej výš, házej dál, stopuj míč, jako kdybys ligu hrál. Dávej gól, nahrávej, jen to před koncem nikdy nevzdávej. Jezdi s námi na bruslích anebo na kole. Sportuj ve škole!"

To jsou slova první sloky naší nové hymny, kterou včera pokřtila ministryně školství mládeže a tělovýchovy, Kateřina Valachová. Spolu s ní se dalšími kmotry stali vynikající sportovci vícebojařka Eliška Klučinová, kajakář Josef Dostál, diskař Imrich Bugár, kajakář Josef Řezníček a judista a olympijský vítěz Lukáš Krpálek (tisková zpráva).Získejte podporu až 500,-Kč za sportování ve škole
Text hymny napsal Eduard Krečmar, hudbu na text složil Vašo Patejdl, produkce se ujal Martin Hrdinka. Hymnu nazpíval Jan Maxián a Sporťáci.

Projekt a jeho hymna "Sportuj ve škole" má za cíl podpořit pohybové a sportovní aktivity všech dětí bez rozdílu výkonnosti na základních i středních školách.

 

 

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2016 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Starý web

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací