Čokoládová tretra

Rozběhejte svou základní školu a zapojte se do unikátního projektu Čokoládová tretra Česká republika! K účasti vás zvou AŠSK a světový rekordman v hodu oštěpem i ředitel atletického mítinku IAAF World Challenge Zlatá tretra Ostrava Jan Železný.

Čokoládová tretra probíhá jako mezinárodní dětský běžecký seriál v České republice, na Slovensku i v Polsku a vrcholí v hlavním programu prestižního atletického mítinku Zlatá tretra Ostrava, kterého se účastní světoví šampioni, olympijští vítězové i držitelé světových rekordů.

Dříve byl projekt určen především rodičům s dětmi. Od letošního ročníku jsou do Čokoládové tretry nově zapojeny základní školy jako výhradní pořadatelé základních kol. Běžecké závody na 100 m, 200 m a 300 m jsou určeny žákyním a žákům od 6 do 11 let. Ti nejlepší se přes základní, čtvrtfinálová a semifinálová kola dostanou až do finále, které si zaběhnou 20. června 2019 v hlavním programu mítinku Zlatá tretra Ostrava. Do Čokoládové tretry bude letos poprvé od čtvrtfinálových kol přiřazen také závod v hodu "oštěpem", respektive jeho dětskou náhradou - šipkou ze sady Atletika pro děti.

Jak se do projektu přihlásit a další užitečné informace o Čokoládové tretře naleznete na webových stránkách www.cokoladovatretra.cz. V případě jakýchkoli dotazů se kdykoli obracejte na Tomáše Mojžíše, mojzis@assk.cz , 608 530 133 (AŠSK) a Šárku Mokrou, info@cokoladovatretra.cz, 773 004 098 (Čokoládová tretra ČR), rádi vám pomůžeme.

Propozice základních kol Čokoládové tretry 2019

Propozice čtvrtfinálových kol Čokoládové tretry 2019


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací