Vzdělávací dny

SMYSLUPLNÁ A ZÁBAVNÁ ALTERNATIVA TRÁVENÍ VOLNÉHO ČASU O PRÁZDNINÁCH

SRPEN 2020 | CELÁ ČR

Přihlášení
Registrace

Vzdělávací dny představují nově vznikající prázdninový projekt Asociace školních sportovních klubů ČR, zaměřený na podporu naučně-populárního vzdělávání žáků všech stupňů škol. Tato aktivita vzniká s podporou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy za účelem zmírnění dopadů na vzdělávání dětí v souvislosti s uzavřením škol z důvodu pandemie koronaviru. Projekt má podpořit nástup žáků do nového školního roku a usnadnit zahájení výuky v září 2020.

 

Denní program bude rozdělen na dvě čtyřhodinové části: vzdělávací část a část věnovanou volnočasovým aktivitám.

DOPOLEDNÍ VZDĚLÁVACÍ ČÁST

Vzdělávání by nemělo probíhat klasickou školní formou, mělo by být koncipováno badatelsky" s využitím mezipředmětových vztahů a přesahů včetně použití např. pracovních listů. Zároveň jsou možné návštěvy jiných subjektů (muzea, technoparky, ZOO, planetárium aj.), náklady budou hrazeny v rámci projektu (vstupné, doprava).

ODPOLEDNÍ ČÁST VĚNOVANÁ VOLNOČASOVÝM AKTIVITÁM

Odpolední program by měl být zaměřen především na sportovní a další zájmové aktivity dle možností dané školy, např. výtvarný kroužek a jiné tvořivé činnosti, rozvoj sportovní zdatnosti apod. V rámci volnočasových aktivit lze realizovat rovněž návštěvy jiných prostor (např. bazén, jiná sportoviště, která nemá škola k dispozici apod.), kdy náklady budou hrazeny v rámci projektu (vstupné, doprava).

INFORMAČNÍ LETÁK

 

INFOLINKA: 608 890 733

 

 

 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací