Kvalifikace na republikové finále

Kvalifikace na republikové finále

Přehled kvalifikací na republiková finále 2019/2020

Název soutěže Florbal III. SLŠ - kvalifikace B
Datum 23. 1. 2020
Místo Plzeň [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal IV. SLŠ - kvalifikace B
Datum 24. 1. 2020
Místo Plzeň [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal V. SLŠ - kvalifikace A
Datum 13. 2. 2020
Místo Praha [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal V. SLŠ - kvalifikace E
Datum 21. 2. 2020
Místo Nový Jičín [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal III. SLŠ - kvalifikace D (chlapci)
Datum 25. 2. 2020
Místo Litomyšl [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal IV. SLŠ - kvalifikace D (chlapci)
Datum 25. 2. 2020
Místo Litomyšl [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal V. SLŠ - kvalifikace D
Datum 28. 2. 2020
Místo Jihlava [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal III. SLŠ - kvalifikace A
Datum 10. 3. 2020
Místo Praha [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal V. SLŠ - kvalifikace A
Datum 11. 3. 2020
Místo Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal IV. SLŠ - kvalifikace A
Datum 11. 3. 2020
Místo Teplice
Ke stažení    
Název soutěže Házená V. SLŠ - kvalifikace A
Datum 13. 3. 2020
Místo Praha [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal III. SLŠ - kvalifikace E (dívky)
Datum 17. 3. 2020
Místo Opava [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal IV. SLŠ - kvalifikace E (dívky)
Datum 17. 3. 2020
Místo Opava [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal III. SLŠ - kvalifikace E (chlapci)
Datum 17. 3. 2020
Místo Uherský Brod [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Florbal IV. SLŠ - kvalifikace E (chlapci)
Datum 17. 3. 2020
Místo Uherský Brod [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal V. SLŠ - kvalifikace E
Datum 18. 3. 2020
Místo Frýdek-Místek [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal V. SLŠ - kvalifikace D
Datum 20. 3. 2020
Místo Žďár nad Sázavou
Ke stažení    
Název soutěže Házená V. SLŠ - kvalifikace B
Datum 23. 3. 2020
Místo Plzeň [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Házená V. SLŠ - kvalifikace D
Datum 25. 3. 2020
Místo Dolní Cerekev
Ke stažení    
Název soutěže Házená V. SLŠ - kvalifikace C
Datum 26. 3. 2020
Místo Jičín
Ke stažení    
Název soutěže Florbal V. SLŠ - kvalifikace E
Datum 26. 3. 2020
Místo Jeseník
Ke stažení    
Název soutěže Florbal V. SLŠ - kvalifikace B
Datum 27. 3. 2020
Místo Plzeň [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Házená V. SLŠ - kvalifikace E
Datum 31. 3. 2020
Místo Zubří [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace C
Datum 7. 4. 2020
Místo Jičín
Ke stažení    
Název soutěže Florbal V. SLŠ - kvalifikace A
Datum 14. 4. 2020
Místo Teplice
Ke stažení    
Název soutěže Házená IV. SLŠ - kvalifikace C
Datum 15. 4. 2020
Místo Jičín
Ke stažení    
Název soutěže Házená IV. SLŠ - kvalifikace E
Datum 16. 4. 2020
Místo Olomouc
Ke stažení    
Název soutěže Házená IV. SLŠ - kvalifikace A
Datum 20. 4. 2020
Místo Praha [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace A
Datum 22. 4. 2020
Místo Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace D
Datum 22. 4. 2020
Místo Pardubice [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Házená IV. SLŠ - kvalifikace D
Datum 22. 4. 2020
Místo Dolní Cerekev
Ke stažení    
Název soutěže Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace E
Datum 22. 4. 2020
Místo Kroměříž [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace A
Datum 29. 4. 2020
Místo Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace E
Datum 29. 4. 2020
Místo Olomouc
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace D
Datum 30. 4. 2020
Místo Žďar nad Sázavou
Ke stažení    
Název soutěže Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace D
Datum 1.-12. 5. 2020
Místo Pardubice
Ke stažení    
Název soutěže Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace A
Datum 5. 5. 2020
Místo Jirkov
Ke stažení    
Název soutěže Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace E
Datum 6. 5. 2020
Místo Kroměříž [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace C
Datum 6. 5. 2020
Místo Jičín
Ke stažení    
Název soutěže Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace C
Datum 12. 5. 2020
Místo Jičín
Ke stažení    
Název soutěže Fotbal V. SLŠ - kvalifikace E
Datum 20. 5. 2020
Místo Frýdek-Místek [ Mapa ]
Ke stažení    
Název soutěže Fotbal V. SLŠ - kvalifikace A
Datum 21. 5. 2020
Místo Jirkov
Ke stažení    


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací