Okrsková kola

Název soutěžePřespolní běh (OR Louny)
Datum26. 9. 2018
MístoPostoloprty [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžePřespolní běh (OR Louny)
Datum26. 9. 2018
MístoPostoloprty [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeMinifotbal (OR Mělník)
Datum3. 10. 2018
MístoStadion TJ Neratovice, umělý povrch [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, H, V., sk. A (OR Ostrava)
Datum18. 10. 2018
MístoGymnázium Hladnov [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, IV., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum22.-26. 10. 2018
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, H, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum23. 10. 2018
MístoSPŠ stavební, Ostrava - Zábřeh [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, H, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum25. 10. 2018
MístoVítkovická SPŠ, Ostrava - Hrabůvka [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Mělník)
Datum2. 11. 2018
MístoSportovní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, III., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum5.-12. 11. 2018
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHalová kopaná, H, III., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum6. 11. 2018
MístoZŠ Klegova, Ostrava - Hrabůvka [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Mělník)
Datum9. 11. 2018
MístoSportovní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHalová kopaná, D, III., IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum14. 11. 2018
MístoZŠ Klegova [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal,D,H, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum15. 11. 2018
MístoSportovní hala SPŠEI Ostrava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHalová kopaná, H, III., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum15. 11. 2018
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeVolejbal, D, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum16. 11. 2018
MístoSŠ služeb a podnikání, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum20. 11. 2018
MístoSŠ technická a dopravní, Ostrava - Vítkovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHalová kopaná, H, III., obv. Ostrava 2 (OR Ostrava)
Datum20. 11. 2018
MístoZŠ Šenov [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeVolejbal, H, V., sk. A (OR Ostrava)
Datum21. 11. 2018
MístoGymnázium Ostrava - Zábřeh, Volgogradská [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Děčín)
Datum22. 11. 2018
MístoMarkavartice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeHalová kopaná, D, III., IV., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum22. 11. 2018
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Děčín)
Datum23. 11. 2018
MístoZŠ Dr. Tyrše Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeHalová kopaná, H, III., obv. Ostrava 1 (OR Ostrava)
Datum23. 11. 2018
MístoZŠ Gen. Píky [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeVolejbal, H, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum25. 11. 2018
MístoVítkovická SPŠ, Ostrava - Hrabůvka [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, V., sk. A (OR Ostrava)
Datum28. 11. 2018
MístoBiskupské gymnázium v Ostravě [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum29. 11. 2018
MístoSPŠ chemická Ostrava  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal (OR Děčín)
Datum30. 11. 2018
MístoZŠ Dr. Tyrše Děčín [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal, D, III., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum3. 12. 2018
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, III., obvod Hrabůvka, Dubina (OR Ostrava)
Datum4. 12. 2018
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal (OR Louny)
Datum4. 12. 2018
MístoPostoloprty [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbal (OR Děčín)
Datum6. 12. 2018
MístoMarkavartice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeFlorbal SLZŠ (OR Louny)
Datum6. 12. 2018
MístoLN - Přemyslovců [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbal, D, III., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum7. 12. 2018
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, D, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum10. 12. 2018
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePLAVÁNÍ (OR Karlovy Vary)
Datum12. 12. 2018
MístoZŠ Krušnohorská, Karlovy Vary [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, III., obvod Výškovice, Zábřeh (OR Ostrava)
Datum13. 12. 2018
MístoZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, IV., obvod Výškovice, Zábřeh (OR Ostrava)
Datum14. 12. 2018
MístoZŠ Volgogradská, Ostrava - Zábřeh [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, D, IV., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum14. 12. 2018
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, IV., obvod Hrabůvka, Dubina (OR Ostrava)
Datum17. 12. 2018
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, IV., obvod Ostrava 1 (OR Ostrava)
Datum17. 12. 2018
MístoZŠ Gen. Píky, Ostrava [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, H, III., obvod Ostrava 1 (OR Ostrava)
Datum19. 12. 2018
MístoZŠ Gen. Píky, Ostrava [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžePřehazovaná (OR Louny)
Datum19. 12. 2018
MístoLN P. Holého [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeFlorbal, D, III., obvod Ostrava 1,2 (OR Ostrava)
Datum9. 1. 2019
MístoZŠ Gen. Píky, Ostrava [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeFlorbal, D, IV., obvod Ostrava 1,2 (OR Ostrava)
Datum9. 1. 2019
MístoZŠ Gen. Píky, Ostrava [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžePřehazovaná, D, H, II., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum29. 1. 2019
MístoZŠ Horymírova, Ostrava - Zábřeh [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžePřehazovaná, D, H, II., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum30. 1. 2019
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžePřehazovaná (OR Mělník)
Datum6. 2. 2019
MístoSportovní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeFutsal, H, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum19. 2. 2019
MístoSPŠEI Ostrava [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeSilový čtyřboj, D, H, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum19. 2. 2019
MístoSŠ společného stravování, Ostrava - Hrabůvka [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeBasketbal, D, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum25. 2. 2019
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, H, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum26. 2. 2019
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal (OR Mělník)
Datum6. 3. 2019
MístoSportovní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeBasketbal, H, IV., obvod Ostrava 1,2 (OR Ostrava)
Datum6. 3. 2019
MístoZŠ Gen. Píky, Ostrava [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeVybíjená, D, II., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum7. 3. 2019
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeVybíjená (OR Mělník)
Datum15. 3. 2019
MístoSportovní hala GFP Neratovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVybíjená, II. otevř., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum15. 3. 2019
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeAtletické přebory Ostrava - Jih (OR Ostrava)
Datum20. 3. 2019
MístoAtletická hala [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVybíjená SLZŠJ (OR Louny)
Datum21. 3. 2019
MístoMěstská sportovní hala Louny, Rybalkova 2673 [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal, D, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum25. 3. 2019
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVolejbal, H, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum26. 3. 2019
MístoZŠ Dvorského, Ostrava - Bělský Les [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVybíjená, D, II., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum26. 3. 2019
MístoZŠ A. Kučery, Ostrava - Hrabůvka [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOrientační běh (OR Ostrava)
Datum2. 4. 2019
MístoZŠ Mitušova, Ostrava - Hrabůvka [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVybíjená (OR Louny)
Datum3. 4. 2019
MístoŽatec [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeMinifotbal, H, IV., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum8. 4. 2019
MístoDDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeVybíjená, II. otevř., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum10. 4. 2019
MístoZŠ Horymírova, Ostrava - Zábřeh [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMcDonald´s CUp (OR Mělník)
Datum16.-17. 4. 2019
MístoSportovní stadion TJ Neratovice  [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeOkrskové kolo McD B 1 - kat. B (OR Trutnov)
Datum16. 4. 2019
MístoHSM [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVelikonoční laťka - Postoloprty (OR Louny)
Datum17. 4. 2019
MístoPostoloprty [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2 | Výsledky
Název soutěžeMcDonalds Cup 2019 (OR Praha-západ)
Datum17.-25. 4. 2019
MístoFotbalová hřiště AFK Slavoj Podolí, Na Hřebenech II 1062, Praha; FK Rudná, Karlovotýnská, Rudná [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVelikonoční laťka - Žatec (OR Louny)
Datum17. 4. 2019
MístoŽatec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMinifotbal, H, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum17. 4. 2019
MístoZŠ Kosmonautů 15, Ostrava - Zábřeh [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeVybíjená, II., otevř., obvod Ostrava 1,2 (OR Ostrava)
Datum23. 4. 2019
MístoZŠ Šenov [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeMINIKOPANÁ (OR Karlovy Vary)
Datum24.-25. 4. 2019
MístoZŠ Masarykova, Ostrov [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžeMcDonalds Cup, I.,II.,obvod Jih (OR Ostrava)
Datum24. 4. 2019
MístoZŠ Klegova, Ostrava - Hrabůvka [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeOkrskové kolo McD B 2 a B3 - kat. B (OR Trutnov)
Datum24. 4. 2019
MístoHSM [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeOkrskové kolo McD A 1 a A 2 - kat. A (OR Trutnov)
Datum25. 4. 2019
MístoHSM [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeMcDonalds Cup, II., obvod Ostrava 2 (OR Ostrava)
Datum25. 4. 2019
MístoZŠ Vratimov, Datyňská [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky
Název soutěžeMcDonald´s Cup (OR Louny)
Datum29. 4. 2019
MístoStadion Mládí, Žatec [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeŠtafetový běh (OR Louny)
Datum30. 4. 2019
Místo
Ke stažení 
Název soutěžeMcDonalds Cup, I.,II.,obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum30. 4. 2019
MístoZŠ Šoupala, Ostrava - Poruba [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeMcDonald´s Cup (OR Louny)
Datum30. 4. 2019
MístoFotbalový stadion FK Postoloprty [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2 | Výsledky
Název soutěžeMcDonald´s Cup (OR Louny)
Datum6. 5. 2019
MístoSportovní areál TJ Krásný Dvůr [ Mapa ]
Ke staženíPropozice  
Název soutěžeMcDonalds Cup, I., II., obvod Ostrava 1 (OR Ostrava)
Datum6. 5. 2019
MístoOstrava - Petřkovice [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky
Název soutěžeMcDonald´s Cup (OR Louny)
Datum7. 5. 2019
MístoPo, Žt, Ln [ Mapa ]
Ke stažení 
Název soutěžePohár rozhlasu SLZŠ (Louny + Postoloprty) (OR Louny)
Datum7. 5. 2019
MístoŠkolní hřiště při ZŠ Přemyslovců [ Mapa ]
Ke staženíPropozice 1 Propozice 2 | Výsledky 1 Výsledky 2 Výsledky 3 Výsledky 4
Název soutěžePohár rozhlasu SLZŠ (Žatecko) (OR Louny)
Datum9. 5. 2019
MístoKomenského alej 749, Žatec 43801 [ Mapa ]
Ke staženíPropozice | Výsledky 1 Výsledky 2 Výsledky 3 Výsledky 4 Výsledky 5
Název soutěžePohár rozhlasu SLZŠ (Podbořansko) (OR Louny)
Datum9. 5. 2019
MístoPodbořany [ Mapa ]
Ke stažení Výsledky 1 Výsledky 2
Název soutěžeAtletický trojboj SLZŠJ (OR Louny)
Datum16. 5. 2019
MístoLN P. Holého [ Mapa ]
Ke stažení 


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2019 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací