Okrsková kola

Název soutěže Přespolní běh - Žatecko (OR Louny)
Datum 18. 9. 2019
Místo Žatec, u řeky Ohře [ Mapa ]
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Přespolní běh - Podbořansko (OR Louny)
Datum 18. 9. 2019
Místo Podbořany [ Mapa ]
Ke stažení Propozice 1 Propozice 2 | Výsledky
Název soutěže Přespolní běh - Lounsko (OR Louny)
Datum 19. 9. 2019
Místo Postoloprty [ Mapa ]
Ke stažení Propozice 1 Propozice 2 | Výsledky
Název soutěže Halová kopaná, H, III., obvod Ostrava 1 (OR Ostrava)
Datum 2. 10. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Halová kopaná, H, III., obvod Ostrava 2 (OR Ostrava)
Datum 7. 10. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Minifotbal kat. IV. - CH - okrsek (OR Jihlava)
Datum 10. 10. 2019
Místo Jihlava [ Mapa ]
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Halová kopaná, H, III., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum 10.-17. 10. 2019
Místo DDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Basketbal, D, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum 10. 10. 2019
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Halová kopaná, D, III., IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum 14. 10. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Halová kopaná, H, III., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum 15. 10. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Basketbal, H, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum 17. 10. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Halová kopaná, D, III., IV., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum 22. 10. 2019
Místo DDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení  Výsledky
Název soutěže Basketbal, H, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum 22. 10. 2019
Místo
Ke stažení  
Název soutěže Florbal, H, III., obvod Ostrava 2 (OR Ostrava)
Datum 6. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Basketbal, H, V., sk. A (OR Ostrava)
Datum 8. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Volejbal, D, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum 11. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal, H, III., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum 11. 11. 2019
Místo DDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení  Výsledky
Název soutěže Florbal, H, III., obvod Hrabůvka, Dubina (OR Ostrava)
Datum 12. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal, D, III., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum 13. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal, D, III., obvod Ostrava 1, 2 (OR Ostrava)
Datum 13. 11. 2019
Místo
Ke stažení  Výsledky
Název soutěže Volejbal, H, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum 14. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum 14. 11. 2019
Místo Markvartice [ Mapa ]
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal, H, III., obvod Ostrava 1 (OR Ostrava)
Datum 14. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Přehazovaná - Lounsko (OR Louny)
Datum 15. 11. 2019
Místo Louny [ Mapa ]
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Přehazovaná - Podbořansko (OR Louny)
Datum 15. 11. 2019
Místo tělocvična GSOŠ Podbořany [ Mapa ]
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum 15. 11. 2019
Místo Markvartice [ Mapa ]
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Volejbal, H, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum 15. 11. 2019
Místo
Ke stažení  Výsledky
Název soutěže Volejbal, D, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum 15. 11. 2019
Místo
Ke stažení  Výsledky
Název soutěže Florbal, D, III., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum 18. 11. 2019
Místo DDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení  Výsledky
Název soutěže Florbal, H, III., obvod Zábřeh, Výškovice (OR Ostrava)
Datum 19. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Přehazovaná - Žatecko (OR Louny)
Datum 20. 11. 2019
Místo Žatec [ Mapa ]
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum 20. 11. 2019
Místo Dr. Tyrše, Děčín [ Mapa ]
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal (OR Louny)
Datum 21. 11. 2019
Místo ZŠ Postoloprty – Draguš [ Mapa ]
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal - SLZŠ (OR Děčín)
Datum 22. 11. 2019
Místo Dr. Tyrše, Děčín [ Mapa ]
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal SLZŠ (OR Louny)
Datum 26. 11. 2019
Místo MSH LOUNY-Rybalkova  [ Mapa ]
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal - Podbořansko (OR Louny)
Datum 26. 11. 2019
Místo ZŠ Podbořany [ Mapa ]
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal, D, IV., obvod Ostrava 1,2 (OR Ostrava)
Datum 26. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal, H, V., sk. C (OR Ostrava)
Datum 27. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal, H, IV., obvod Ostrava 1 (OR Ostrava)
Datum 27. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal, H, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum 28. 11. 2019
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal, H, V., sk. A (OR Ostrava)
Datum 2. 12. 2019
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Florbal - Žatec (OR Louny)
Datum 4. 12. 2019
Místo ZŠ Jižní [ Mapa ]
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal, H, IV., obvod Ostrava 2 (OR Ostrava)
Datum 5. 12. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal, D, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum 10. 12. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal, H, IV., obvod Hrabůvka, Dubina (OR Ostrava)
Datum 11. 12. 2019
Místo
Ke stažení Propozice | Výsledky
Název soutěže Florbal, D, IV., obvod Poruba (OR Ostrava)
Datum 12. 12. 2019
Místo DDM Plesná [ Mapa ]
Ke stažení  Výsledky
Název soutěže Florbal, H, IV., obvod Zábřeh, Výškovice (OR Ostrava)
Datum 17. 12. 2019
Místo
Ke stažení  Výsledky
Název soutěže Přehazovaná (OR Mělník)
Datum 29. 1. 2020
Místo GFP Neratovice - sportovní hala [ Mapa ]
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Futsal, H, V., sk. A (OR Ostrava)
Datum 30. 1. 2020
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Přehazovaná, II., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum 5. 2. 2020
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Basketbal, H, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum 18. 2. 2020
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Basketbal, D, IV., obvod Jih (OR Ostrava)
Datum 19. 2. 2020
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže Futsal, H, V., sk. B (OR Ostrava)
Datum 20. 2. 2020
Místo
Ke stažení Propozice  
Název soutěže McDonald´s Cup, kat. I., II. B - okrsek (OR Jihlava)
Datum 21. 4. 2020
Místo Jihlava [ Mapa ]
Ke stažení  
Název soutěže McDonald´s Cup, kat. I., II. A - okrsek (OR Jihlava)
Datum 24. 4. 2020
Místo Jihlava [ Mapa ]
Ke stažení  
Název soutěže McDonald´s cup - Podbořansko (OR Louny)
Datum 28. 4. 2020
Místo Podbořany [ Mapa ]
Ke stažení  
Název soutěže McDonald´s cup - Žatecko (OR Louny)
Datum 29. 4. 2020
Místo Žatec [ Mapa ]
Ke stažení  
Název soutěže McDonald´s cup - Lounsko (OR Louny)
Datum 30. 4. 2020
Místo Louny [ Mapa ]
Ke stažení  
Název soutěže Minifotbal kat. III. - CH - okrsek (OR Jihlava)
Datum 19. 5. 2020
Místo Jihlava [ Mapa ]
Ke stažení  


Partneři AŠSK

Počítadlo přístupů od 22. 9. 2009

Copyright © 2020 - AŠSK ČR
Nahlásit chybu | Ochrana osobních údajů

Tento web používá soubory cookie. Na jejich základě analyzujeme návštěvnost a uchováváme nastavení používání našeho webu. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací